Ühene tuba

Ühene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 14 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud mugava ühekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši ja fööniga, hommikumantel, sussid, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Kahene tuba

Kahene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 15-17 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi või ühe mugava kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši ja fööniga, hommikumantlid, sussid, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Double de Luxe tuba

Double de Luxe-tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud eriti suure kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba vanni või mullivanni ja dušiga, föön, hommikumantlid, sussid, kohvi valmistamise võimalus, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Junior Sviit

Junior sviit on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 38 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud eriti suure kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või mullivanniga, föön, hommikumantlid, sussid, kohvi valmistamise võimalus, istumisala, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Sviit

Sviit on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 39 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud eriti suure kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba sauna ja dušiga, fööniga, hommikumantlid, sussid, minibaar ja töölaud.

Book now