Jõuluannetus ♡

Hea koostööpartner!

Sel aastal soovime jõulukingituste asemel teha annetuse neile, kelle võimalused on piiratumad. Meie jõulutervitus toob kaasa midagi suuremat ja olulisemat – armastust, lootust ja toetust jõuluajal.

Oleme otsustanud toetada kahte organisatsiooni, kes seisavad samade väärtuste eest nagu Hestia. Koos panustades saame luua parema homse nii endale kui teistele.

Kumb heategevusprojekt on Sulle südamelähedasem? Palun vali, millisele alltoodud organisatioonile Hestia võiks annetada. Sinu eelistus on meile oluline, sest sellest sõltub annetuse osakaal tervikust. Palun tee oma valik hiljemalt 28.12.2023.

MTÜ Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus

Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus pakub riski- ja vähekindlustatud perede lastele mitmekülgset tuge, sealhulgas igapäevast sooja lõunat, eluks vajalikke abivahendeid ning võimalusi osaleda erinevatel kultuuri- ja spordiüritustel. Keskus suunab ja toetab ka hariduse omandamist ning pakub elamisvõimalusi neile noortele, kelle kodune olukord seda vajab. Lisaks tegeleb keskus sõltuvusaineid tarvitavate noorte suunamisega võõrutusosakonda ja püüab igapäevase suhtluse kaudu õpetada eesti keelt muukeelsetele noortele. Rohkem infot leiad siit.

SA Eesti Agrenska Fond

SA Eesti Agrenska Fond on kaasaegne puudega lastele, noortele ja nende peredele suunatud nõustamis- ja arenduskeskus Eestis. Eesti Agrenska arendab abivõimalusi, mis toetavad mitte üksnes puudega last, vaid eeskätt tema peret kui tervikut. Peamisteks  tugiteenusteks on perenõustamine, lapsehoiu- ja tugiisikuteenus raske ja sügava puudega lastele, võimaldamaks perele puhkust, aega enda jaoks ning tööturul osalemiseks. Rohkem infot leiad siit.

Täname Sind  ja soovime imelist jõuluaega, täis armastust, rõõmu ja hoolivust! ❤️

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun