Tasakaal ja rahu looduse peeglis

#puhkalaulasmaal

MEIE HOTELL

Osta kinkekaart e-poest ja osale loosimises!

Ka sellel aastal loosime välja imelise sisuga jõulukorvi kõigi vahel, kes detsembris Hestia Hotel Laulasmaa Spa e-poest vähemalt 50 € eest ostu sooritavad.

Loe lähemalt E-pood

 

HOTELLI JA SPAA ERIPAKKUMISED

Spaapuhkus “Santa”

Tunned, et parim kink, mis jõuluvana kingikotist välja tulla võiks, on üks tõeliselt nauditav puhkepäev pärast pühadesaginat?

Vaata pakkumist

69 € Hind alates

Meie pere jõulud Laulasmaal

Pane oma laste silmad särama ja veeda mõnus perepuhkus Laulasmaal!

Vaata pakkumist

80 € Hind alates

Meie puhkus Indias

Otsid vaheldust argielust, ühte imelist puhkusereisi? Naudi aastatuhandete pikkustest India traditsioonidest inspireeritud toniseerivat kuuma õlimassaaži ning vanilli ja kardemoni hurmavat aroomi!

Vaata pakkumist

169 € Hind alates

Sinu turvalisus on tagatud

Selleks, et meie kohtumine oleks turvaline, oleme kasutusele võtnud täiendavad ettevaatusabinõud ja teeme omalt poolt kõik, et meie hotelli külastus oleks sulle mõnusalt kodune ja meeldiv.

Loe lisa

Loodust hoidev Laulasmaa

Luksuslik puhkus ning vastutustundlik käitumine ei välista teineteist, need sobivad suurepäraselt kokku. Hestia Hotel Laulasmaa Spa eesmärgiks on tegutseda loodust säästvalt ning vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Meie “roheliste sammude” hulka kuulub energia säästmine ja selle tootmine päikesepaneelide abil, plastikust loobumine, biolagunevate ja puhtast loodusest pärit toodete kasutamine.

Usume, et koos oma partnerite ja klientidega saame olla kõigile eeskujuks, kuidas hotellinduses vastutustundlikult käituda. Hestia Hotel Laulasmaa Spa hotelli sooviks on aidata luua parem planeet meile kõigile.

Loe lisa

Hotellist

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu.
Kõigest 30 minuti kaugusel Tallinnast oleme teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töise aura ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega…

Olete oodatud hotelli sisse registreerima saabumispäeval alates kella 15:00 ja toad palume vabastada lahkumispäeval kell 12.00.

Meie hotellis on teretulnud ka lemmikoomad. Loe täpsemalt….

Broneeri

TOAD

Hotelli peamajas ja kõrval asuvas privaatsemas Rannaresidentsis on kokku 147 hotellituba, mis pakuvad mõnusaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele kui ka konverentsikülalistele. Kõikidest tubadest avaneb imeilus vaade männimetsale või merele.

Broneeri Loe lisa

Spaa & lõõgastus

Pole midagi kosutavamat, kui hetked iseendale. Ilurituaalid, spaamõnud ja mõnusa leiliga saunad…

Broneeri hoolitsus

 

Konverents

Peame rangelt kinni Terviseameti poolt seatud reeglitest ja tagame teie turvalisuse. Arvestame teie erisoovidega.

Pilved on nagu mõtted – need liiguvad eri suundades ning muutuvad ajas. Neid on suuri ja märgilisi, õhuilisi ning mänglevaid, teravaid ja kirkaid….
Just pilvedest on inspireetitud meie 9 konverentsisaali, kandes ka kõlavaid pilveliikide nimesid Cirrus, Stratus jne. „Pea pilvedes“ on imeline rännak. Eriti Laulasmaal.

Küsi pakkumist Loe lisa

Restoran

Rõõsa jume ja pakatav tervis saavad aluse korralikust toidust. Laulasmaal on kõikides roogades tunda peakokk Angelica Udekülli tähelepanu. Road on valmistatud eelkõige kodumaisetest värsketest saadustest. Vaid Laulasmaa köögile omane salapära ja vägi pärineb aga hotelli ürdiaia ning ümbritsevate metsade andidest.

OSTA KINKEKAART E-POEST

Üllata oma lähedasi imelise puhkusega Hestia Hotel Laulasmaa Spa-s! Osta sobivas väärtuses kinkekaart e-poest ning kingisaaja valib omale ise kingituse. Saadaval on kinkekaardid vabalt valitud summas.
Lisaks on võimalik osta kinkekaarte erinevatele pakkumistele.

Tutvu valikuga e-poes

Parkimine

Kõigil külastajatel on võimalik parkida Kloogaranna tee ääres asuvas Laulasmaa spaa valveta parklas P1, mis mahutab kuni 200 autot.
Lisaks asub hotelli kõrval 84 kohaga valveta parkla P2, kus on lubatud parkida VAID hotellis majutuvatel klientidel.

VAATA PARKIMISE SKEEMI

Asukoht

Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub mere ääres mändide all, vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Meie juurde saab:

  • Estonia peatusest (Solarise keskuse kõrvalt) marsruuttaksoga number 237
  • Balti Jaamast bussidega number 126127 või 128

Soovi korral pakume transfeeri individuaalklientidele ja gruppidele, palun pöörduge telefonil +372 6870 888 või booking.laulasmaa@hestiahotels.com

Loe lisa
Kahtled?Broneeri otse ja garanteerime sulle parima hinna!

Broneeri tuba meie kodulehel, kasuta promokoodi "Welcome back" ja saad toa päevahinnast -10%!