Menüü Broneeri E-pood

Aktiivne puhkus Laulasmaal

Teie jaoks on siin palju ruumi. Laulasmaa rannas on palliplatsid, hotellis laste mängutuba, ümberkaudsetes metsades osoonirikkad terviserajad, läheduses ürgne Paldiski pankrannik.

Siinsamas asuvad Keila juga, ajaloolised mõisakompleksid ja toimuvad kuulsad Lohusalu sadama tantsuõhtud. Meie heaks naabriks on Niitvälja Golfikeskus, kus saab väärt õpetust algaja golfar ning mängumõnu ka juba kogenud mängija.

Laenutame jalgrattaid, palle, rannatarbeid ning kui soovi on, korraldame käsitöö õpitubasid või toome kohale suisa orkestri. Teie soov saab meile seaduseks. Veeda aktiivne puhkus, haara hotelli vastuvõtust matkaraja kaart  ning jaluta Laulasmaa-Lohusalu  matkarajal.

Meie hotelli territooriumil asuvad ka Laulasmaa discgolfi rajad. Discgolfi lendtaldrikuid on võimalik laenutada vastuvõtust ning komplekti hind kolmeks tunniks on 3 €, mis sisaldab driver’it ehk kaugmaaketast ning putter’it ehk lähimaaketast. Mänguväljak on tasuta, 9 korviga raja pikkus on kokku 560 meetrit. Tutvu ka rajakaardiga.

Laulasmaa on populaarne ujumis– ja päevitamiskoht suvel ja ideaalne tervisespordipaik läbi terve aasta. Kaunis maastik, iidne männimets ja valge liivaga mererannik pakuvad koos hea võimaluse jooksmiseks, jalgrattasõiduks, kepikõnniks ja paljudeks muudeks sporditegevusteks.

Vääna Ratsakeskus pakub võimalust tutvuda hobustega. Lõbusaid meeskonnamänge ja põnevaid seiklusi korraldab firma 360 kraadi.

Laulasmaa ümbrus

  • Laulasmaa asub vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.
  • 10-minutilise autosõidu kaugusel asub Niitvälja golfiväljak ja Niitvälja Ratsakeskus
  • 8-minuti autosõidu kaugusel asub 3 km pikkune Keila-Joa pargi loodusrada
  • 20-minuti autosõidu kaugusel asub 8 km pikkune Harku metsa loodusrada
  • 30- minuti autosõidu kaugusel asuvad Ruila hobusetallid
  • 10-minuti autosõidu kaugusel asub Vääna ratsakeskus
  • 10-minuti jalutuskäigu kaugusel asuvad liivakattega tennise väljakud

Aktiivne puhkus

Hea toonus on ikka olnud rõõmsa tuju alus. Laulasmaal juba aktiivse puhkuse võimalustest puudust ei tunta.

 

 

Lääne- Harjumaad tutvustav video

 

Vaata galeriid