Hibiscus spa uudised

MEIE WELLNESS SPAA UUENEB

Peagi avame uue sisekujundusega ja suurepäraste hoolitsustega heaolumaailma!

Peatse kohtumiseni!

 

 

 

 

OLED TAAS OODATUD

Oleme siiralt rõõmsad, et saame teid juba alates 15.05 Hibiscus Spa’s tervitada! Spaateenuste menüü on küll pisut piiratud, aga enamik teie lemmikhoolitsusi on kenasti olemas.

Peame rangelt kinni Terviseameti poolt kehtestatud reeglitest, et saaksite end meie hoolitsusi nautides turvaliselt tunda. Tervis on inimese kalleim vara, palume enne spaa külastust veenduda, et olete haigusnähtudeta ja täiesti terve.

Täiendavaks infoks palun helista +372 687 0877 või kirjuta spaadmin@hestiahotels.com

Broneeri hoolitsus

Swissline hoolitsused

Soovid osa saada Swissline glamuurist ja särada aasta kõige maagilisemal ajal? Meie Hibiscus Spa’s saame Sind aidata!

Olgu põhjuseks väsimus, stress, liigne päike või vähene magamine – Swissline tagab alati hea väljanägemise. Swissline nahahoolitsused seovad tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri viisil, mis muudab naha nooruslikult kauniks.

Novaatorlikud koostisained ja tehnikad ennetavad elustiilist põhjustatud nahakahjustusi ja lubavad elada teadmisega, et Sinu homse naha seisukorra määrab see, mida teed täna, mitte see, mida tegid eile!

Broneeri uusi hoolitsusi

INNOVATSIOON CINQ MONDES MAAILMAST

Jaapani Okinawa saare ilurituaalidest inspireeritud Géto Suprême silma- ja huulekontuuri kreem täiendab meie ülimat vananemisvastast Géto Suprême näokreemi. Kreemis sisalduv Jaapani geto taime ekstrakt mõjub 42 geenile, mis on seotud naha vananemisega, olles seega võimas vananemisvastane abivahend.
Niisutab õrna silmaümbruse ja huulekontuuri piirkonda.

Uue Géto Suprême silma- ja huuleümbruskreemiga saad tutvuda Hestia Hotel Laulasmaa Spa Hibiscus Spa’s.