Hibiscus spa uudised

SPAARÄNNAK INDIASSE

Jahedatesse ja kõledatesse talvepäevadesse toob idamaist soojust uus päevaspaa pakett “Spaarännak Indiasse”, mis lennutab sekunditega eksootilisse ja lõõgastavasse Aasiassse.

Teid ootavad toniseeriv India massaaž (50 min), mis on inspireeritud iidsestest ajurveda tarkustest ja aitab taas leida vaimse ja hingelise tasakaalu ning toniseeriv vanilli ja kardemoni aroomiga vann koos peamassaažiga (20 min).

Broneeri kohe

Swissline hoolitsused

Soovid osa saada Swissline glamuurist ja särada aasta kõige maagilisemal ajal? Meie Hibiscus Spa’s saame Sind aidata!

Olgu põhjuseks väsimus, stress, liigne päike või vähene magamine – Swissline tagab alati hea väljanägemise. Swissline nahahoolitsused seovad tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri viisil, mis muudab naha nooruslikult kauniks.

Novaatorlikud koostisained ja tehnikad ennetavad elustiilist põhjustatud nahakahjustusi ja lubavad elada teadmisega, et Sinu homse naha seisukorra määrab see, mida teed täna, mitte see, mida tegid eile!

Broneeri uusi hoolitsusi

INNOVATSIOON CINQ MONDES MAAILMAST

Jaapani Okinawa saare ilurituaalidest inspireeritud Géto Suprême silma- ja huulekontuuri kreem täiendab meie ülimat vananemisvastast Géto Suprême näokreemi. Kreemis sisalduv Jaapani geto taime ekstrakt mõjub 42 geenile, mis on seotud naha vananemisega, olles seega võimas vananemisvastane abivahend.
Niisutab õrna silmaümbruse ja huulekontuuri piirkonda.

Uue Géto Suprême silma- ja huuleümbruskreemiga saad tutvuda Hestia Hotel Laulasmaa Spa Hibiscus Spa’s.