Loodust hoidev Laulasmaa

Hestia Hotel Laulasmaa Spa toodab ise rohelist energiat rohkem kui 200 päikesepaneeli abil, mis on paigaldatud hotelli katusele. Lähiajal on plaanis päikesepaneele veelgi lisada.

Päikeseenergia kasutamine vähendab vajadust tarbida fossiilseid kütuseid, mis aitab säästa meie keskkonda.

Meie restoranides ja spaakohvikus saate nautida toite ja jooke, mille serveerimisel on keskkonda sama palju silmas peetud kui teie elamusi.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa restoran on plastkõrrevaba. Igas kuus jääb tänus sellele kasutamata 500 – 1000 joogikõrt, mis aitab vähendada plastireostust meie planeedil.

Kasutame plastkõrte asemel korduvkasutatavaid ja biolagunevaid pilliroost valmistatud kõrsi, mille eluiga võib ulatuda pikkade kuude või isegi aastateni.

 

  • Kasutame smuutide ja jäätisekokteilide serveerimiseks biolagunevaid maisi- või riisimassist valmistatud topse.
  • Restoranide ja kohvikute noad-kahvlid on 100% uuskasutusmaterjalidest ning kannavad kõik eco- märgistust.
  • Meie veekeskus on plastnõude vaba. Veekeskuses, kus külaliste ohutuse tagamiseks ei saa kasutada portselan- ja klaasnõusid, kasutame uuskastuspapist joogitopse ja kõrsi. Tänu sellele jäävad kasutamata umbes 8000-9000 plasttopsi kuus.

Hestia Hotel Laulasmaa Spas kasutatavad  tooted on valmistatud puhtast loodusest pärit komponentidest. Ka numbritubade vannitubades oleme mõelnud keskkonda säästvatele lahendustele ning näiteks meie seebidispenserid on taastäidetavad.