Hibiscus Spa brändid

 

Siin, Laulasmaa Hibiscus Spaas, jalutab päev mööda õisi.
Jalutab kibuvitsapõõsate vahel nõnda, et tuul raugeb ning tormist saab vaikus.
Astub moel, et puudutab oma sammudega hinge ja ihu.
Tuleb nii, et annab silmale ilu, kehale elu ja vaimule jõu.
Jalutab mööda ent jäljed jäävad kauaks. Ja neid jälgi lained Sinust niipea ära ei uhu…

 

Hoolikalt valitud brändid

Laulasmaa Spa meeskonna poolt hoolikalt välja valitud kaubamärkidega soovime pakkuda oma külalistele läbimõeldud personaalseid hoolitsusi, millele lisanduvad brändidega kaasas käivad innovatsioonilised lahendused ja maailma hetketrendid.

Soovime olla teerajajaks parima spaakvaliteedi loomisel Eestis. Kinnitame, et kõik, mida pakume, on meile südamelähedane ja toodud teieni ainult heade soovidega! Me hoolime inimestest ja loodusest. Peame lugu oma külalistest ja kolleegidest. Meie suurimateks õpetajateks on meie kaubamärgid.

Iga brändi taga on lugu, mis harib meid sisemiselt ja kaunistab meid väliselt.

 

CINQ MONDES

CINQ MONDES (VIIS MAAILMA) SPA kaubamärgi poolt loodud valik koosneb parimatest hooldusrituaalidest üle maailma. Tähelepanuväärne on hoolduste kvaliteet ja autentsus, austades erinevaid iidseid traditsioone maailma eri paikadest.

Brändi kontseptsioon on tunnistatud SPA- A klassi kvaliteedimärgiga ning on Spa spetsialistide föderatsiooni poolt kõrgelt tunnustatud Prantsusmaal ja kogu maailmas. Kõik kosmeetikatooted, mida kasutatakse CINQ MONDES hooldustes on kaasaegsed, meeleliselt nauditavad ja järgivad kõiki naturaalsete toodete nõudeid: sisaldavad orgaanilisi ja looduslikke koostisosi, 0% parabeeni, 0% fenoksüetanooli, 0% silikooni, 0% mineraalõli, 0% loomset toorainet, 0% kunstlikke värvaineid.

Kõik tooted on dermatoloogiliselt kontrollitud.

Vaata kõiki hoolitsusi

SWISSLINE

SWISSLINE on tulemustele orienteeritud professionaalne nahahooldussari, mis ühendab endas Šveitsi tipptasemel teaduse ja eheda glamuuri ning ületab ka kõige nõudlikumate klientide ootused.

Ülima täpsusega loodud rikkalike tekstuuridega Swissline toodete koostised pakuvad nii mõõdetavaid ja silmnähtavaid tulemusi kui ka võimalust kogeda erakordselt luksuslikke rituaale.

Iseloomustamaks oma unikaalset lähenemist nahahooldusele on Swissline loonud täiesti uue mõiste GLAMSCIENCE, mis tähendab, et oma tõhususes arste veenvad tooted, on samas ka vastupandamatult glamuursed.

Vaata kõiki hoolitsusi