Resto Verde

Tere tulemast nautima kergeid roogi ja puhtaid maitseid.

Tutvu Resto Verde menüüga

 

Reedeti ja laupäeviti kell 17:00 – 19:00 saab õhtustada ka Verde buffet’is, kus pakutakse laias valikus roogasid igale maitsele. Kõik toidud valmivad ikka eelistatult eestimaisest ja kvaliteetsest toorainest.

Buffet hinnad:
täiskasvanule 20 €;
0 – 5 aastane laps tasuta
6 – 12 aastane laps 10 €
(Hinnas sisaldub ka vesi, tee ja kohvi).

 

Reserveeri laud restoranis

Telefon: +372 687 0870
restoran.wicca@hestiahotels.com

Resto Verde on avatud:

E-N   12.00-22.00

R–L   12.00-23.00

P        12.00-22.00

Hommikusöök Verde bufees:

E-R 7.00-10.00
L-P 7.30-11.00

 

Verde on kerge. Kerge, särtsakas ja iseteadlik noorem õde. Ta lõhnab nagu suvi, paitab kui kevad, maitseb värskelt justkui talve esimene helves ning on aus nagu sügisene vihm. Resto Verdel on oma vanema õe Wicca tarkus ja kogemused, nooruse julgus, väledus ja kompromissitus. Tal on oma rada, aga sama siht. Oma koda, kuid sama katus. Ühine põld, ent erinev mekk. Temas on rohkem kui taldrikult paistab ja ta usub, et see maitse toob Sind tema juurde tagasi, sest selles on midagi. Midagi siitsamast ürdipeenrast ja kalapaadist, metsast ja lihakarnist. Midagi, mille Sa alati ilmeksimatult ära tunned, olgu see siis Verde hommikusöök, buffee või resto. Mujalt seda ei leia, sest mujal pole Verdet. In Verde veritas. Wicca on tema üle uhke. Aga Verde on kerge.

Hommikusöök

Mitmekülgset ja maitsvat hommikusööki saab nautida põhjamaiselt kaasaegses ja avaras ruumis, taustaks mängimas meeldiv muusika ning aknast paistmas männiladvad ja meri.

Hommikusöögimenüüs on traditsioonilised kuumad road: puder, pannkoogid, munapuder, peekon, munad, oad tomatikastmes jne. Buffetletist leiab võileiva tegemiseks kõike head ja paremat: juustu, vorsti, köögivilju, kala ja palju muud, lisaks puuvilju, müslit, jogurtit, saia, leiba, kooki ja mahla. Erilise tähelepanu oleme pühendanud hommikukohvile – võta latte, cappuccino või must kohv – kõik on valmis!

Hommikusööki pakume:

E-R 7.00-10.00
L-P 7.30-11.00

 

Vaata Resto Verde galeriid