Surfilaager

Hind 800 €

Surfilaagri pakett on mõeldud gruppidele, kes otsivad tegusat ja väljakutsete rohket päeva rannas ja merel. Päeva jooksul teeme selgeks kaks erinevat surfistiili, viime läbi erinevaid rannamänge ning kindlasti ei puudu päevast ka mõnus after-surf koos hea muusika ning parimate söökide ja jookidega.

Päev sisaldab:

  • Purjelaua algkoolitus (3 h)
    Teooria (1 h) – tutvustame meresõidu ohutusreegleid, purjelaua varustust ning sõidutehnika algtõdesid.
    Praktika (2 h) – pärast teooria läbimist saab iga osaline kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktori juhendamisel vee peal.
  • Aerusurfi algkoolitus (1,5 h)
    Teooria (15 min) – tutvustame meresõidu ohutusreegleid ning sõidutehnika algtõdesid.
    Praktika (1 h 15 min) – pärast teooria läbimist saab iga osaline endale kalipso ja päästevesti ning koolitus jätkub instruktori juhendamisel vee peal.

Soovi korral saab juurde tellida lohesurfi sissejuhatava koolituse, kus lisaks teooria omandamisele on osavõtjatel võimalik lennutada treeninglohet.

Meie programmijuht aitab kokku panna ülejäänud päeva kava, kuhu kuuluvad erinevad meeskondlikud mõõduvõtud ning mõnus chill surfiklubi terrassil.

Hinnad:

Pool päeva, algusega 14:00
Grupi suurus kuni 15 inimest 800 €
Grupi suurus 16-40 inimest 1300 €

Terve päev, algusega 11:00
Grupi suurus kuni 15 inimest 1100 €
Grupi suurus 16-40 inimest 1600 €

Broneerimine:

Telefon: 56 68 4441
e-post: surfifoto@gmail.com
www.surfikool.ee

Arveldamine ürituste eest toimub otse Surfikooliga. Tasuda saab sularahas, kaardimaksega, või arve alusel. Suuremate ürituste puhul kehtib ettemaks 20%.