Ühene tuba

Ühene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud mugava ühekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Kahene tuba

Kahene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi või ühe kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Superior kahene tuba

Superior Double tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud suure voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne põrandaküttega vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

Peretuba

Peretuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi ja diivanvoodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe