Meie hotellid

Hestia Hotel Haapsalu Spa

Kolmest küljest merega piiratud Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid ja see on suurepärane koht puhkuseks, mis lisaks lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele ning kehahoolitsustele pakub ka nauditavat toiduelamust ning meeleolukat koosolemise võimalust. Tegemist on värskelt renoveeritud heaoluspaaga, kus saab kogeda ka erilisi hoolitsusi legendaarse Eesti ravimudaga.

Broneeri Loe lisa

Hestia Hotel Strand

Sind ootab atraktiivne suvepealinn Pärnu, kuldne liivarand, pärnakate külalislahkus ja meeleolukad kultuurisündmused mõnusas linnakeskkonnas. Naudi lõõgastavat spaatamist, kosutavaid hoolitsusi või võta suvekuudel terrassil päikesevanne. Hestia Hotel Strandis saab igast üritusest sündmus, sest kogemused, lai konverentsiruumide valik ja personaalne lähenemine loovad selleks eelduse.

Broneeri Loe lisa

Hestia Hotel Kentmanni

Hestia Hotel Kentmanni on 4* hotell eksklusiivsel kesklinna tänaval, mida ääristavad šikid linnakodud, butiigid, restoranid ning USA saatkond.1970ndatel kohtuks ehitatud maja on renoveeritud hotelliks, mille modernistlik interjöör teeb kummarduse selle kümnendi elegantsetele puhastele vormidele. Hotell pakub luksust ja vaikust südalinnas. Külaliste käsutuses on väike spaa, Kentmanni tänava vaatega toad on prantsuse rõdudega ning pea igast viimase korruse toast pääseb kas privaatsele rõdule või eksklusiivsele terrassile.

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Draugi, Riia

Hestia Hotel Draugi asub Riia vanalinnas, mille iidset ja romantilist aurat saab nautitda kitsastel tänavatel. Hotelli naabrusesse jäävad nii Riia Toomkirik, mille ehitamine algas 13.  sajandil, kui ka  UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud keskturg Daugava jõe ääres. Hotelli ümbritsevad restoranid, teatrid ja muuseumid teevad sellest ideaalse linnapuhkuse paiga.

Broneeri kohe Loe lisa

 

Hestia Hotel Europa

Hestia Hotel Europa asub Tallinna südames reisisadama, laieneva Rotermanni kvartali ja vanalinna vahel. Nelja tärni hotell on suunatud peamiselt äri- ja konverentsiklientidele – mitmekülgne konverentsikeskus pakub üritusi kuni 700 kliendile. Samas hinnatakse hotelli ka avarate ja mugavate tubade pärast mistõttu on see ideaalne peatumiskoht kõigi külaliste jaoks, kes hindavad mugavust ja head asukohta!

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Seaport

Hestia Hotel Seaport asub reisisadama vahetus läheduses kõigest kümneminutilise jalutuskäigu kauguses vanalinnast. Hotellil on elav fuajee, päikeseterrassiga kohvik ja avarad toad ning see on õiges kohas linna avastamiseks.

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Susi

Hestia Hotel Susi asub Ülemiste City ja lennujaama vahetus läheduses Tallinna kiirestiarenevas äripiirkonnas, kümne minuti kaugusel kesklinnast auto või trammiga. Hotell sobib ideaalselt rühmareisijatele ning see pakub lisaks privaatsusele võimalust kasutada restorani, saunasid, konverentsiruume ja ilusalongi.

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Ilmarine

Hestia Hotel Ilmarine asub Tallinna vanalinna jalamil ja populaarse Kalamaja linnaosa ääres. Hotell on sobilik külalistele, kes hindavad mugavust ja head asukohta koos hotelli erilise atmosfääriga – hoone avar sisemus jutustab põnevast tööstuslikust ajaloost. Samuti algab põnev Kalamaja linnaosa hotelli kõrvalt, pakkudes mitmeid kohalikke populaarseid restorane.

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Barons

Hestia Hotel Barons asub UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva vanalinna südames, võttes enda alla kaks maja: hotelli peamaja asub 1912. aastal ehitatud juugendstiilis pangahoones, mis tänaseks on renoveeritud elegantseks butiikhotelliks ning kõrvalmaja elegantses 15. sajandi hoones. Väärika ajalooga majad pakuvad linnapuhkust, millest ei puudu ükski tänapäevane mugavus. Tallinna parimad restoranid, butiigid, päevaspaad ja muuseumid jäävad vaid mõne minuti kaugusele.

Broneeri kohe Loe lisa

Hestia Hotel Jugend, Riia

Hestia Hotel Jugend asub linna väärikas piirkonnas, mida tuntakse Riia juugendhoonete ja mitmete rahvusvaheliste saatkondade järgi, ja kõigest kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. See hotell oma privaatse ja rahuliku atmosfääriga on ideaalne ärireisitele. Lisaks konverentsiruumile, mis käib tavaliselt ärihotelli juurde, leiate siit ka uue restorani Eleven.

Broneeri kohe Loe lisa

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun