E-poe tingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.hestiahotels.com/pood (edaspidi Hestia Hotel Laulasmaa SPA e-pood) omaniku Baltic Beach Holding OÜ (edaspidi Hestia Hotel Laulasmaa SPA) vahel Laulasmaa SPA e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hestia Hotel Laulasmaa SPA e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hind

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

2.2. Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamise tasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

Tellimuse esitamine

3. Tellimus esitamine

3.1 Tellimusi saab Hestia Hotel Group e-poes esitada külalisena

3.2 Klient valib e-poest välja soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 .Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

Maksetingimused

4. Toodete eest tasumine

4.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, Dankse, LHV ja Coop internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

4.3. Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tarnetingimused

5. Tarnetingimused

5.1. Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

6.1. Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Hestia Hotel Laulasmaa SPA saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2. E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3.  Kinkekaartide kehtivus on 12 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.1. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.2 E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.  Hestia Hotel Laulasmaa SPA ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

8. Muu

8.1. Kliendi ja Hestia Hotel Laulasmaa SPA vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või  Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Baltic Beach Holding OÜ

Reg.nr: 12080955
KMKR: EE101440349
Puhkekodu 4, Laulasmaa 76702
Lääne-Harju vald, Harjumaa, Eesti

A/a number:      EE852200221053340761
Panga nimi:        Swedbank
IBAN kood:        EE852200221053340761
SWIFT kood:      HABAEE2X

Telefon:              +372 6870 800, +372 6870 888
E-mail:                booking.laulasmaa@hestiahotels.com

Kodulehekülg:   www.hestiahotels.com

 

 

LIITU UUDISKIRJAGA

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun