Ületatud ootused linna südames

MEIE HOTELL

HEA KÜLALINE!

Peatasime eriolukorra tõttu ajutiselt teenuse pakkumise, kuid loodame kohtuda peagi.

Kõikide broneeringu teinud külalistega võtame otse ühendust.

Küsimuste korral palun kirjuta booking.riga@hestiahotels.com

Hoidke ennast ja olge terved!

Hotellist

Hotell asub linna väärikas linnaosas. Riia piirkond, mis on tuntud oma juugendhoonete ja mitmete rahvusvaheliste saatkondade poolest, kõigest kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Privaatse ja rahuliku atmosfääri tõttu oleme ideaalseks valikuks ärireisijate jaoks.

Broneeri kohe

Toad

Kõik meie 88 tuba ootavad teid Riias:

Broneeri kohe Loe lisa

 

Restoran

Restoran Elevenil on hubane lounge’i ala ja delikaatne atmosfäär à la carte alas. Restoran pakub mitmekülgset rahvusvahelist loovat menüüd.

Restoranis pakutakse ka hotelli külastajatele rikkaliku buffet hommikusööki.

Loe lisa

 

 

Koosolekuruum

Loomuliku valgusega koosolekuruum on varustatud kõigi kaasaegsete mugavustega. Ruumi erinevad paigutused maksimaalselt 35 inimese jaoks on saadaval vastavalt teie vajadustele.

Loe lisa Saada päring

Spaa

Tooge mugavust, tasakaalu ja sisemist rahu oma ellu, kehasse ja meelde. Teid ootavad ainulaadsed spaaprogrammid: niisutamine, vananemisvastased protseduurid ning puhastavad hooldused teie näo ja keha jaoks. Spaakeskus on keskendunud eksklusiivsete Prantsusmaa nahahooldus-kaubamärkide PAYOT ja MATIS pakkumisele. Meie sertifitseeritud spaaspetsialistid aitavad teil valida programmi, mis on teie jaoks just õige ja hoolitseb teie kõigi vajaduste eest.

Avatud:
T-P 10:00-19:00 I Suletud esmaspäeval ja mõnel pangapühal

Kontaktid:
Telefon: +371 67321704
E-mail: spa@mirabella.lv  ja www.mirabellaspa.lv

Parkimine

Hotellikülalised saavad parkida kohtade olemasolul sisehoovi parklasse või valvega parklasse (ca 200 m hotellist). Hind 12 € päev, maksmine hotelli vastuvõttu. Eelbroneerimine pole vajalik. Mootorrattad ja jalgrattad saab paigutada turvaliselt kinnisesse siseõue 6 € eest.

 

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 1,3 km
  • Kaugus rongijaamast – 1,8 km
  • Kaugus lennujaamast – 10,6 km
  • Kaugus bussijaamast – 1,8 km
  • Kaugus lähimast toidupoest –  0,06 km
  • Kaugus vanalinnast – 1 km
  • Kaugus Arena Rigast – 1,3 km

Eripakkumised

Lõõgastuspakett

Soovid lõõgastuda ja samas ööbida hotellis, mis asub Riia vanalinna läheduses. Meie hotell pakub seda kõike. Vaid 10-minuti kaugusel vanalinnast ning hotellis saab end hellitada erinevate spaa hoolitsustega.

Vaata pakkumist Broneeri

90 €

Romantiline puhkus Riias

Põgene igapäeva rutiinist ja naudi romantilist Riiat, mis on tuntud mitmete vaatamisväärtuste poolest. Imetle Riia arhitektuuri, külasta huvitavaid muuseume, galeriisid või naudi tuledes Riiat õhtusel ajal. Siin leidub tegevust kõigile!

Vaata pakkumist Broneeri

80 €