Sinu puhkusest saab

sündmus

Vali pakett

Meie hotell

Paketid

Armastus käib kõhu kaudu

Täiusliku minipuhkuse jaoks on vaja vaid suurepärast spaad, tipptasemel peakokka ning head kaaslast. Lõõgastu koos kallimaga või hea sõbraga Pärnus ja naudi meie peakoka Norman Malnieksi loodud kahekäigulist õhtusööki ning tunne elust mõnu.

Vaata pakkumist

99 € Hind alates

Tee kehale ja vaimule pai

Vahel võib ühest puhkusepäevast saada sama suure naudingu kui tervest nädalast – kui see päev veeta Pärnus. Naudi suvepealinna võlusid ja spaamõnusid ning kosutavat massaaži. 100% lõõgustust pakkuva puhkuse salanipp on olla täielikult hetkes ja nautida neid tegevusi, mis sinu keha ning hinge paitavad. 

Vaata pakkumist

150 € Hind alates

Pereseiklus Lotte Mängustuudios

Strandi hoones on peidus uus salakoht, kus Lottel aeg-ajalt oma sõpradega lõbutseda meeldib. Selle nimi on Lotte Mängustuudio! Tule ja pane end proovile kassihärra Mati vasaraheites, külasta mutionude James ja John urgu, pane kokku oma multifilm ning loo sellele juurde muusika! Kõik lapsed on oodatud!

Vaata pakkumist

142 € Hind alates

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Strandis saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Hestia Hotel Strand on uhkusega ka rahvusvaheliselt tunnustatud keskkonnamärgise Green Key omanik.

Loe lisa

Puhkus on sündmus

Sind ootab atraktiivne suvepealinn Pärnu, kuldne liivarand, pärnakate külalislahkus ja meeleolukad kultuurisündmused mõnusas linnakeskkonnas. Naudi lõõgastavat spaatamist, kosutavaid hoolitsusi või võta suvekuudel terrassil päikesevanne. Pea enamikest tubadest saad nautida imelist merevaadet. Meie juures saab igast üritusest sündmus, sest kogemused, lai konverentsiruumide valik ja personaalne lähenemine loovad selleks eelduse. Meie hubane restoran üllatab sind ehedusest ja tervislikkusest tulvil maitseelamusega. Just nii hästi sa tunnedki end Hestia Hotel Strandis!

Broneeri

Mugavad toad

Meie mugavad 187 tuba, nendest enamus kauni merevaatega, pakuvad lõõgastavaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele ja konverentsikülalistele. Meil on ka toad erivajadustega külastajatele. Toa hinnas sisaldub külluslik hommikusöök, vee- ja saunaspaa piiramatu külastus ning kiire wifi. Registreeri sisse kell 15.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Loe lisa Broneeri

 

Lõõgastav spaaelamus

Hetked iseendale – lõõgastav ja kosutav. Naudi veemõnusid, kuuma leili, ilurituaale ja spaahoolitsusi, ei puudu ka mõnus massaaž.

 

Sündmuste sünnikoht

Sinu sündmusest saab puhkus! Kvaliteetsed terviklahendused, mereäärne asukoht, avarad ja erineva suurusega ruumid, nauding toidust, lõõgastav spaaelamus ja personaalne lähenemine on eduka sündmuse aluseks.

Küsi pakkumist

 

Tervislik toiduelamus

Klassikalise Euroopa köögi suunitlusega kokakunst, kus on aukohal naturaalsed ja tervislikud toorained.

Vaata menüüd

 

Lotte Mängustuudio

Lotte Mängustuudio on elamuskeskus, mis on suunatud nii maailma avastavatele lastele kui ka uudishimulikele täiskasvanutele. Mängustuudio jaguneb kolmeks osaks: rand, piknikuala ning filmistuudio. See on uus koht, kus on võimalik sukelduda sinisesse pallimerre, lennutada vasaraheitega end Filipiinidele, produtseerida oma film, luua muusikat ja vändata jalgrattaga kino käima! Tule ja vaata oma silmaga!
Loe lisa

 

 

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / öö
  • Majutame lemmikloomi vaid standardtubades
Lemmiklooma hea tava

Parkimine

Meie parklasse mahub 150 sõiduautot. Meil on kokku kolm parkimisala – üks asub maja ees, teine maja kõrval ja kolmas maja taga.

Parkimist korraldab Europark. Hestia Hotel Strand külalisele on parkimine tasuta.

Lisaks on olemas 4 elektriauto laadimispunkti.

 

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba