Sinu puhkusest saab sündmus

Meie hotell

Paketid

Armastus käib kõhu kaudu

Täiusliku minipuhkuse jaoks on vaja vaid suurepärast spaad, tipptasemel peakokka ning head kaaslast. Lõõgastu koos kallimaga või hea sõbraga Pärnus ja naudi meie peakoka Norman Malnieksi loodud kahekäigulist õhtusööki ning tunne elust mõnu.

Vaata pakkumist

99 € Hind alates

Tee kehale ja vaimule pai

Vahel võib ühest puhkusepäevast saada sama suure naudingu kui tervest nädalast – kui see päev veeta Pärnus. Naudi suvepealinna võlusid ja spaamõnusid ning kosutavat massaaži. 100% lõõgustust pakkuva puhkuse salanipp on olla täielikult hetkes ja nautida neid tegevusi, mis sinu keha ning hinge paitavad. 

Vaata pakkumist

150 € Hind alates
-13%

Pereseiklus Lotte Mängustuudios

Strandi hoones on peidus uus salakoht, kus Lottel aeg-ajalt oma sõpradega lõbutseda meeldib. Selle nimi on Lotte Mängustuudio! Tule ja pane end proovile kassihärra Mati vasaraheites, külasta mutionude James ja John urgu, pane kokku oma multifilm ning loo sellele juurde muusika! Kõik lapsed on oodatud!

Vaata pakkumist

142 € Hind alates

Puhkus on sündmus

Sind ootab atraktiivne suvepealinn Pärnu, kuldne liivarand, pärnakate külalislahkus ja meeleolukad kultuurisündmused mõnusas linnakeskkonnas. Naudi lõõgastavat spaatamist, kosutavaid hoolitsusi või võta suvekuudel terrassil päikesevanne. Pea enamikest tubadest saad nautida imelist merevaadet. Meie juures saab igast üritusest sündmus, sest kogemused, lai konverentsiruumide valik ja personaalne lähenemine loovad selleks eelduse. Meie hubane restoran üllatab sind ehedusest ja tervislikkusest tulvil maitseelamusega. Just nii hästi sa tunnedki end Hestia Hotel Strandis!

Broneeri

Mugavad toad

Meie mugavad 187 tuba, nendest enamus kauni merevaatega, pakuvad lõõgastavaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele ja konverentsikülalistele. Meil on ka toad erivajadustega külastajatele. Toa hinnas sisaldub külluslik hommikusöök, vee- ja saunaspaa piiramatu külastus ning kiire wifi. Registreeri sisse kell 15.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Loe lisa Broneeri

 

Lõõgastav spaaelamus

Hetked iseendale – lõõgastav ja kosutav. Naudi veemõnusid, kuuma leili, ilurituaale ja spaahoolitsusi, ei puudu ka mõnus massaaž.

 

Sündmuste sünnikoht

Sinu sündmusest saab puhkus! Kvaliteetsed terviklahendused, mereäärne asukoht, avarad ja erineva suurusega ruumid, nauding toidust, lõõgastav spaaelamus ja personaalne lähemine ning nii on edukas sündmus loodud.

Küsi pakkumist

 

Tervislik toiduelamus

Klassikalise Euroopa köögi suunitlusega kokakunst, kus on aukohal naturaalsed ja tervislikud toorained.

Vaata menüüd

 

Lotte Mängustuudio

Nii väiksematele kui ka suurematele elamusstuudio, kus saab end proovile panna interaktiivsetes, füüsilistes ning loovust arendavates tegevustes.

 

 

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / öö
  • Majutame lemmikloomi vaid standardtubades
Lemmiklooma hea tava

Parkimine

Hestia Hotel Strand parklasse mahub 150 sõiduautot ning parkimine on aastaringselt tasuta. Meil on kokku kaks parkimisala – üks asub maja ees ning teine maja kõrval.

Lisaks on olemas 4 elektriauto laadimispunkti.

 

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba