Vieta pilsētas sirdī,

kur rūpes pārspēj gaidīto

 

Mūsu viesnīca

Piedāvājumi

Jūsu labākā pilsētas atpūta ⭐

Vai vēlies atpūsties no ikdienas rutīnas? Ieplāno laiku sev un savam ceļabiedram un izbaudi ziemīgu atpūtu pilsētā. Jugendstila ēku šarms pastaigas attālumā no Vecrīgas, ērts numurs, gards pārsteigums numurā un, protams, bagātīgas brokastis. Jūs to izbaudīsiet!

LASĪT VAIRĀK

55 € Cena no

Viesnīca Rīgas centrā

Viesnīca atrodas klusajā Rīgas centrā, kas lepojas ar izcilām Jūgendstila arhitektūras celtnēm, vēstniecībām ēkām un atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas.

Klusā un mierīgā atmosfēra ir iemesls kādēļ viesnīca ir lieliski piemērota biznesa ceļotājam, kā arī mierīgas atpūtas tīkotājiem.

REZERVĒT

 

 

 

Numuri

Viesnīcā kopumā ir 88 mājīgi numuri, kas iedalās trīs kateogrijās:

Iebraukšana no plkst 14:00, izbraukšana līdz 12:00.

REZERVĒT LASĪT VAIRĀK

 

 

 

 

Restorāns

Viesnīcas restorāns Eleven piedāvā mājīgu atmosfēru, kas būs piemērota gan romantiskām vakariņām, privātiem pasākumiem, gan svinīgām korporatīvām pusdienām. Šefpavārs ir parūpējies par daudzveidīgu Eiropas virtuves a la carte ēdienkarti, grupu un sezonālo ēdienkarti, kā arī bagātīgu kafijas paužu piedāvājumu.

lasīt vairāk

 

 

 

 

Konferenču telpa

Viesnīcā pieejama neliela konferenču telpa, kas paredzēta maksimums 35 cilvēkiem. Telpai ir dabīgais apgaismojums un gaisa kondicinorieris, tā aprīkota ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu, tai skaitā datu projektoru, bezmaksas bezvadu interneta savienojumu, papīra tāfeli un marķieriem.

lasīt vairāk SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

 

 

 

Mājdzīvnieki

Jūsu mājdzīvnieks ir laipni gaidīts mūsu viesnīcā! Par ierašanos ar mājdzīvnieku, lūdzu, informējiet mūs veicot rezervāciju.

  • Papildus maksa – 20 € / par mājdzīvnieku / par nakti

Autostāvvieta

Viesnīcas iekšpagalmā atrodas stāvvieta, kas pieejama viesu automašīnu, motociklu un velosipēdu novietošanai. Stāvvietu skaits ir ierobežots, maksa automašīnām no 20,00 EUR par nakti. Nav nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

200 m attālumā no viesnīcas atrodas diennakts stāvvieta, kas pieejama vieglo automašīnu un autobusu novietošanai (par papildus samaksu). Nav nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

 

 

Atrašanās vieta

  • Attālums no tuvākā pārtikas veikala 0.06 km
  • Attālums no Vecrīgas 1.0 km
  • Attālums no Arēnas Rīga 1.3 km
  • Attālums no ostas – 1,3 km
  • Attālums no dzelzceļa stacijas – 1,8 km
  • Attālums no lidostas – 10,6 km
  • Attālums no autoostas – 1,8 km

 

 

 

Pierakstaties uz mūsu jaunumiem