Vienreizēji brīži vecpilsētā

Mūsu viesnīca

Piedāvājumi

Labākās vasaras brīvdienas ☀

Vai alksti atpūsties no ikdienas rutīnas? Ieplāno laiku sev un savam ceļabiedram un izbaudi vasaru. Vēsturiska vecpilsēta, ērts numurs, atspirdzinošs dzēriens un, protams, bagātīgas brokastis. Jūs to izbaudīsiet!

Lasīt vairāk

74 € Cena no

Romantiskais piedāvājums ♥

Pavadiet vakaru romantiskā pilsētā Rīgā. Istabā Jūs sagaidīs dzirkstošais vīns un augļu plate.

Lasīt vairāk

85 € Cena

Vienreizēji mirkļi vecpilsētā

Hestia Hotel Draugi atrodas Vecrīgā un ļauj viesiem iepazīt šaurās ieliņas un izbaudīt apkārtnes seno un romantisko auru. Dažu minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas atrodas Rīgas Doma baznīca, kuras būvniecība sākās 13. gadsimtā, gan arī UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautais centrālais tirgus Daugavas upes krastā. Restorāni, teātri un muzeji, kas ieskauj viesnīcu Vecrīgā, padara to par ideālu vietu atpūtai pilsētā.

REZERVĒT

Numuri

Viesnīca piedāvā 71 labiekārtotu istabu, un vecpilsētas atmosfēru var izbaudīt tieši no istabas, no kuru logiem paveras lielisks skats uz baznīcas torņu smailēm vai šaurajām bruģakmens ieliņām.

Numuri ir plaši, ērti un klasiskā stilā iekārtoti.

REZERVĒT LASĪT VAIRĀK

Restorāns NIKLĀVS

Atrodamies Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotaju Niklāvu Strunki. Tas mūs iedvesmoja dot restorānam vārdu

NIKLĀVS un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus. Tādā veidā,  dodot iespēju mūsu viesiem baudīt labu ēdienu un lielisku mākslu.

Restorānā NIKLĀVS piedāvāsim Jums nobaudīt tradicionālos latviešu ēdienus un neaizmirstamas garšas ar visaugstāko kvalitāti.

Ēdienkarte ir sezonāla,  tajā izmantojam vietējo zemnieku audzētos produktus, tādējādi  viesiem piedāvājot vislabāko kvalitāti un gardu sezonālo maltīti.

LASĪT VAIRĀK

 

Konferences

Hestia Hotel Draugi lieliskā atrašanās vieta pašā Vecrīgas sirdī ir ideāli piemērota dažādu pasākumu rīkošanai. Mums ir divas gaišas un mājīgas konferenču telpas, kā arī angļu stilā iekārtots salons

Ja nepieciešams, telpas var pielāgot semināriem līdz 80 personām.

Restorāna NIKLĀVS personāls labprāt piedāvā ēdienus un uzkodas, sākot no vieglām un beidzot ar bagātīgām maltītēm.

NOSŪTIET PIEPRASĪJUMU LASĪT VAIRĀK

Atrašanās vieta

  • Attālums no Vecrīgas – atrodas Vecrīgā
  • Attālums no ostas – 1,2 km
  • Attālums no dzelzceļa stacijas – 0,5 km
  • Attālums no lidostas – 10,40 km
  • Attālums no autoostas – 1,8 km
The Best Summer Holiday ☀

Do you crave for a break from everyday activities? Take some time for yourself and your companion and enjoy the summer.