Tā ir mūsu gadadiena!

Hestia svin savu dzimšanas dienu un mēs vēlamies tevi pārsteigt!

Mūsu viesnīca

Piedāvājumi

Romantiskais piedāvājums ♥

Pavadiet vakaru romantiskā pilsētā Rīgā. Istabā Jūs sagaidīs dzirkstošais vīns un augļu plate.

Lasīt vairāk

80 € Cena

Laiks dzimšanas dienas svinībām!

Laiks dzimšanas dienas svinībām! Hestia svin savu dzimšanas dienu un mēs vēlamies tevi pārsteigt! Veic rezervāciju mūsu mājas lapā, izmanto īpašo kodu „WELCOME“  un saņem par 30% pievilcīgāku cenu!

Lasīt vairāk

60 € Cena no

Pierakstieties jaunumu saņemšanai un laimējiet balvu!

5.decembrī starp visiem, kas pievienosies mūsu jaunumu saņemšanai, izlozēsim 5 x 100 € Hestia Hotel Group dāvanu kartes! Atklājiet Tallinu, atpūtieties Hāpsalu un izbaudiet Rīgu. Izvēle ir jūsu!

Redzēt vairāk un pievienojies

 

Viesnīca Vecrīgā

Hestia Hotel Draugi atrodas Vecrīgā un ļauj viesiem iepazīt šaurās ieliņas un izbaudīt apkārtnes seno un romantisko auru. Dažu minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas atrodas Rīgas Doma baznīca, kuras būvniecība sākās 13. gadsimtā, gan arī UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautais centrālais tirgus Daugavas upes krastā. Restorāni, teātri un muzeji, kas ieskauj viesnīcu Vecrīgā, padara to par ideālu vietu atpūtai pilsētā.

Rezervēt

Numuri

Viesnīca piedāvā 71 labiekārtotu istabu, un vecpilsētas atmosfēru var izbaudīt tieši no istabas, no kuru logiem paveras lielisks skats uz baznīcas torņu smailēm vai šaurajām bruģakmens ieliņām.

Numuri ir plaši, ērti un klasiskā stilā iekārtoti.

Rezervēt Lasīt vairāk

Restorāns NIKLĀVS

Atrodamies Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotaju Niklāvu Strunki. Tas mūs iedvesmoja dot restorānam vārdu

NIKLĀVS un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus. Tādā veidā,  dodot iespēju mūsu viesiem baudīt labu ēdienu un lielisku mākslu.

Restorānā NIKLĀVS piedāvāsim Jums nobaudīt tradicionālos latviešu ēdienus un neaizmirstamas garšas ar visaugstāko kvalitāti.

Ēdienkarte ir sezonāla,  tajā izmantojam vietējo zemnieku audzētos produktus, tādējādi  viesiem piedāvājot vislabāko kvalitāti un gardu sezonālo maltīti.

Lasīt vairāk

 

Konferences

Hestia Hotel Draugi lieliskā atrašanās vieta pašā Vecrīgas sirdī ir ideāli piemērota dažādu pasākumu rīkošanai. Mums ir divas gaišas un mājīgas konferenču telpas, kā arī angļu stilā iekārtots salons

Ja nepieciešams, telpas var pielāgot semināriem līdz 80 personām.

Restorāna NIKLĀVS personāls labprāt piedāvā ēdienus un uzkodas, sākot no vieglām un beidzot ar bagātīgām maltītēm.

Nosūtiet pieprasījumu Lasīt vairāk

Mājdzīvnieki

Jūsu mājdzīvnieks ir laipni gaidīts mūsu viesnīcā! Par ierašanos ar mājdzīvnieku, lūdzu, informējiet mūs veicot rezervāciju.

  • Papildus maksa – 20 € / par mājdzīvnieku / par nakti

Atrašanās vieta

  • Attālums no Vecrīgas – atrodas Vecrīgā
  • Attālums no ostas – 1,2 km
  • Attālums no dzelzceļa stacijas – 0,5 km
  • Attālums no lidostas – 10,40 km
  • Attālums no autoostas – 1,8 km
It’s Our Anniversary!

Book a room through our website and use the promo code “WELCOME”, so you can get the accommodation 30% off in Hestia Hotel Draugi!