Kasutustingimused

1. Tellimistingimused

1.1 Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.hestiahotels.com/pood/ (edaspidi Hestia Hotel Group e-pood) omaniku Hestia Hotel Group OÜ (edaspidi Hestia Hotel Group) vahel Hestia Hotel Group e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hestia Hotel Group e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hind

2.1 Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.

3. Tellimuse esitamine

3.1 Tellimusi saab Hestia Hotel Group e-poes esitada külalisena.

3.2 Klient valib e-poest välja soovitud tooted ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse.

4. Maksetingimused

4.1 Kliendi poolt e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop ja Citadele internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Montonio Split ehk maksa hiljem. Montonio Split võimaldab jaotada ostu eest tasumine kuni kolme kuu peale, tehes seda intressivabalt ja ilma ühegi peidetud tasuta.

4.3 Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Stripe Inc. turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.

5. Tarnetingimused

5.1 Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava vautšerina e-postile.
5.2 Saabudes tuleb esitada või näidata kinkekaarti hotelli vastuvõtus.

6. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Hestia Hotel Group saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3  Kinkekaartide kehtivus on 12 kuud alates ostukuupäevast. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

7. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.1 E-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Hestia Hotel Group ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.2 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed eraldiseisvalt vastutavale töötlejale Montonio Finance OÜ-le. Krediitkaardimaksete töötleja on Stipe inc.

8. Muu

8.1 Kliendi ja Hestia Hotel Group vahel e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või  Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Hestia Hotel Group OÜ
Reg. kood: 12774215
KMKR: EE101797720
SWEDBANK EE432200221063003687
IBAN EE432200221063003687
SWIFT/BIC-kood – HABAEE2X
Telefon: +372 66 44 111
Aadress: Paadi tn 5, Tallinn 10151, Harjumaa
booking@hestiahotels.com
hestiahotels.com

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun