Meil on sünnipäev!

Sünnipäev on Hestial, aga kingituse saad hoopis Sina!

Meie hotell

Paketid

Päevaspaa “Lõõgastuspäev Haapsalus

Päevaspaa paketid annavad ideaalse võimaluse enda energiavarusid kiirelt ja tõhusalt taastada!

Sind on ootamas õla- ja kaelamassaaž, mis mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise pinge korral. Heaoluspaa klientide kasutuses on ka viiele meelele orienteeritud lõõgastustuba, kus anda puhkust nii meeltele kui ka vaimule ning nautida vetikateed.

Vaata pakkumist

43 € Hind

Mina mudakuningas!

Oled mudaga juba sõbraks saanud, kuid mudakuningaks ennast veel ei kutsuks? Nüüd on aeg see täide viia! Sind ootab mõnus puhkus, maitsev hommikusöök ning kuninglikud mudahoolitsused koos ergutava ja organismi puhastava savijoogiga.

Vaata pakkumist

204 € Hind alates
Uudis!

Hestial on sünnipäev!

Sünnipäev on Hestial, aga kingituse saad hoopis Sina! Broneeri tuba meie kodulehel ja kasuta sooduskoodi “WELCOME”, nii saad majutuse 30% soodsamalt!

Vaata pakkumist

77 € Hind alates

Liitu meie uudiskirjaga ja võida!

Kõigi uudiskirjaga liitujate vahel loosime 5.12.2022 välja 5 x 100 € Hestia Hotel Group kinkekaarti! Avasta Tallinnat, lõõgastu Haapsalus või peatu Riias. Valik on sinu!

Loe lähemalt ja liitu

Sinu parim paik puhkuseks

Sind ootab idülliline ja armas väikelinn Haapsalu! Jaluta rannapromenaadil, sõida jalgrattaga või paadiga. Tee tutvust vanalinna puitpitsilise arhitektuuriga ja meeleolukate kultuurisündmustega. Naudi meie mõnusaid spaahoolitsusi ja massaaže. Lõõgastu kuumas saunas või soojas vees. Meie kuulus ravimuda pakub sulle kindlasti elamuse omaette. Ei saa sul küllalt merest ega romantilistest päikeseloojangutest, mida võid nautida otse oma toaaknast. Sind ootavad võrratud Läänemaa maitsed meie merevaatega restoranis. Just selline ongi meiemoodi puhkus Haapsalus!

Broneeri

Meie mugavad toad

Meie mõnusad ja hubaselt sisustatud 94 tuba pakuvad lõõgastavaid puhkehetki nii perele, sõpradele, paaridele kui ka seminarikülalistele. Tubadest avaneb imeilus vaade merele või rahulikule Sadama tänavale. Kõik toad sobivad ka allergikutele. Toa hinnas sisaldub külluslik hommikusöök, vee- ja saunaspaa piiramatu külastus ning kiire wifi. Registreeri sisse kell 15.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Loe lisa Broneeri

 

Sinu ülim lõõgastus

Pole midagi kosutavamat, kui hetked iseendale. Ilurituaalid ja spaahoolitsused, ei puudu nii klassikaline massaaž kui ka erilised hoolitsused Eesti ravimudaga. Lõõgastav vesi ja mõnusa leiliga saunad.

 

Maitsete rännak

Alati värske, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi. Mõnusalt hubane atmosfäär, hea muusika, päikeseloojangud ja maitserännakud pakuvad elamusi tervele perele.

Reserveeri laud restoranis

 

Inspireeriv keskkond

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, avarad ruumid, nauding toidust ning lõõgastav spaaelamus ja nii need head ideed sünnivad.

Küsi pakkumist

 

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / öö
  • Tuppa mahub maksimaalselt 1 loom

Majajuht

Vajaliku info leiad meie majajuhist. Majajuhi eesmärk on aidata sul kiiresti leida soovitud info ja viia kurssi meie hotellis toimuvaga  Leia QR kood toast või võtmekaardilt, seejärel skaneeri QR koodi oma mobiiliga ja avanebki majajuht.

 

 

 

 

Parkimine

Parkimine on hotelli külalisele tasuta nii tänaval kui hotelli kõrval olevas parklas! Hotelli parkla ei ole valvega ja hotell ei vastuta parkimisalal asuva sõiduki või selles leiduva vara kahjustumise või kadumise eest.