Ületatud ootused

linna südames

Vaata meie pakkumisi

Meie hotell

Eripakkumised

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Kentmannis saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Loe lisa

Hotell Tallinna kesklinnas

Hestia Hotel Kentmanni on 4* hotell eksklusiivsel kesklinna tänaval, mida ääristavad šikid linnakodud, butiigid, restoranid ning USA saatkond. 1970ndatel kohtuks ehitatud maja on renoveeritud hotelliks. Hotell pakub luksust ja vaikust südalinnas. Külaliste käsutuses on väike spaa, Kentmanni tänava vaatega toad on prantsuse rõdudega ning pea igast viimase korruse toast pääseb kas privaatsele rõdule või eksklusiivsele terrassile.

Hotell on armastatud ärireisijate, paaride ja perede poolt.

Broneeri kohe Virtuaaltuur

Toad

Hotellis on 92 hubaselt sisustatud, ruumikat ja avara planeeringuga numbrituba. Toad on ka heaks ja rahulikuks töökeskkonnaks. Igas toas on kirjutuslaud ning valgust saab reguleerida täisvalgusest maheda meeleoluvalguseni. Öövalgus vannitoas süttib automaatselt ning kõik tuled saab kustutada ka voodis olles.  Allergikutele ja erivajadustega inimestele on eraldi toad. Toa hinnas sisaldub külluslik hommikusöök ning kiire wifi.

Registreeri sisse kell 14.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Broneeri kohe Loe lisa

Spaa & Fitness

Väike, aga õdus spaa on ainult hotelli külaliste kasutuses iga päev kell 7-22. Selles vaikuse- ja rahuoaasis saavad külalised lõõgastuda soojendusega lamamistoolides, jacuzzis, auru- või leilisaunas või lihtsat puhata pärast pikka lendu või tööpäeva.

Virtuaaltuur

 

AUS Restoran

Restoran on avatud ainult eriüritusteks!

Meie toitudele annavad iseloomu Euroopa ja Araabia köögid. Maitsed on lihtsad, aga elegantsed, arusaadavad, ent komplekssed. Armastame ühtviisi nii lihasööjaid kui veganeid. Meie toidud on loodud rõõmustama sinu meeli.

Virtuaaltuur

Seminar

Hotelli väga kaasaegses seminariruumis mahub U-kujuliselt paigutatud laudade taha omavahel mõtteid vahetama 10 inimest.  25 ruutmeetri suurune seminariruum võib täita ka privaatse söögisaali rolli, kui on soov ainult oma kolleegide või pere ja sõpradega hommiku-, lõuna- või õhtusööki nautida.

Loe lisa Küsi pakkumist Virtuaaltuur

Puhkus lastega

Pöörame erilist tähelepanu ka meie väikestele külalistele, et puhkus lastega oleks täiuslik.

  • Tubades multifilmide kanal
  • Restoranis lastemenüü
  • Vajadusel aitame leida sobiva lastehoiuteenuse

Parkimine

Hotelli valvega garaažis on 4 parkimiskohta ja 1 invakoht. Parkimistasu on 25 €/öö. Garaaži pääsemiseks palun pöörduda hotelli vastuvõttu. Garaažis on samuti 2 elektriauto laadimispunkti. Elektriauto laadimine on hotelli külalisele tasuta. Tasuda tuleb vaid parkimise eest.

Kentmanni tänaval parkimine asub südalinna tsoonis, kus esimesed 15 min on parkimiskella alusel tasuta ning edasi maksab parkimine 4,8 €/h ehk 0,08 €/min.

Hotelli külalisel on võimalik oma telefoni alla laadida tasuta app nimega Autlo, millega saab linna parkimise eest tasuda pangakaardiga.

Virtuaaltuur

Asukoht

  • Kaugus vanalinnast – 10 minutit kõndida
  • Kaugus sadamast – 4,3 km
  • Kaugus  rongijaamast – 4,0 km
  • Kaugus lennujaamast – 3,7 km
  • Kaugus bussijaamast – 1,4 km

Liitu uudiskirjaga