Ületatud ootused linna südames

Meie hotell

Eripakkumised

Romantiline puhkus

Armastust pole kunagi liiga palju. Ikka ja jälle on tore selle olemasolu tunda.

Vaata pakkumist

85 € Hind

Siin on turvaline

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Toad

Hotellis on 92 hubaselt sisustatud, ruumikat ja avara planeeringuga numbrituba. Toad on ka heaks ja rahulikuks töökeskkonnaks. Igas toas on kirjutuslaud ning valgust saab reguleerida täisvalgusest maheda meeleoluvalguseni. Öövalgus vannitoas süttib automaatselt ning kõik tuled saab kustutada ka voodis olles.  Allergikutele ja erivajadustega inimestele on eraldi toad. Toa hinnas sisaldub külluslik hommikusöök ning kiire wifi.

Spaa & Fitness

Väike, aga õdus spaa on ainult hotelli külaliste kasutuses iga päev kell 7-22. Selles vaikuse- ja rahuoaasis saavad külalised lõõgastuda soojendusega lamamistoolides, jacuzzis, auru- või leilisaunas või lihtsat puhata pärast pikka lendu või tööpäeva.

Virtuaaltuur

 

AUS Restoran

Restoran on avatud ainult eriüritusteks!

Meie toitudele annavad iseloomu Euroopa ja Araabia köögid. Maitsed on lihtsad, aga elegantsed, arusaadavad, ent komplekssed. Armastame ühtviisi nii lihasööjaid kui veganeid. Meie toidud on loodud rõõmustama teie meeli.

Seminar

Hotelli väga kaasaegses seminariruumis mahub U-kujuliselt paigutatud laudade taha omavahel mõtteid vahetama 10 inimest.  25 ruutmeetri suurune seminariruum võib täita ka privaatse söögisaali rolli, kui on soov ainult oma kolleegide või pere ja sõpradega hommiku-, lõuna- või õhtusööki nautida.

Seminaripakkumised Küsi pakkumist Loe lisa

 

Puhkus lastega

Pöörame erilist tähelepanu ka meie väikestele külalistele, et puhkus lastega oleks täiuslik.

  • Tubades multifilmide kanal
  • Restoranis lastemenüü
  • Vajadusel aitame leida sobiva lastehoiuteenuse

Parkimine

Hotelli valvega garaažis on 4 parkimiskohta ja 1 invakoht. Parkimistasu on 25 €/öö. Garaaži pääsemiseks palun pöörduda hotelli vastuvõttu. Garaažis on samuti 2 elektriauto laadimispunkti. Elektriauto laadimine on hotelli külalisele tasuta. Tasuda tuleb vaid parkimise eest.

Kentmanni tänaval parkimine asub südalinna tsoonis, kus esimesed 15 min on parkimiskella alusel tasuta ning edasi maksab parkimine 4,8 €/h ehk 0,08 €/min.

Hotelli külalisel on võimalik oma telefoni alla laadida tasuta app nimega Autlo, millega saab linna parkimise eest tasuda pangakaardiga.

Asukoht

  • Kaugus vanalinnast – 10 minutit kõndida
  • Kaugus sadamast – 4,3 km
  • Kaugus  rongijaamast – 4,0 km
  • Kaugus lennujaamast – 3,7 km
  • Kaugus bussijaamast – 1,4 km
Kingi rõõmu! 🎁

Kinkekaart, millega kindlasti tabad üheksasse! Kingi mõnusat olemist Hestia 9-s hotellis Tallinnas, Haapsalus ja Riias.

Vali sobiv summa ja kingisaaja saab ise valida, millal ja kus soovib puhata.♥