Restoran Wicca

Nendime uhkusega, et oleme valitud  Eesti parimate
restoranide sekka juba kuuel järjestikusel aastal.

Palume teidki lauda.

Road valmistame eelkõige Eestimaal kasvanust, menüüs on aukohal kodumaine värske kala, vabas looduses kasvanud lihaveised ja kodulinnud, samuti eestimaine juur- ja puuvili ning  kõik söödavad metsaannid, mis annavad roogadele oma salapära ja väe.

A la carte menüü

 

A la carte Restoran Wicca on avatud:

E – N 17:00 – 22:00
R 17:00 – 23:00
L 12:00 – 23:00
P 12:00 – 22:00

 

 

 

Reserveeri laud restoranis

Telefon: +372 687 0870/ Mob. +372 5696 6107
restoran.wicca@hestiahotels.com

Elav muusika igal reedel ja laupäeval
kell 19.00 – 22.00

“Wiccal on aega Sinuga olla. Ta otsib Sulle üles luitepiirilt ja rannamännilatvadest kostuva muretu sosina ning paneb selle lauale linaks. Toob akna taga loksuvast merest kala ja kannab selle lauale muusikaks. Nopib peenralt ja astumata metsasambla seest kastevärske hommiku ja peidab selle Sinu naeratusse. Wicca on kui metsahaldjas, kes usub oma maasse ja siitsamast mullast tõusnud põhjamaiselt selgesse maitsesse ning armastusse, mis taldriku ja kõhu kaudu käib. Armastus tuleb Wiccamisi.”

 

Peakokk Angelica Udeküll

“Mul on rõõm teid tervitada kogu Laulasmaa Spa ja restoran Wicca personali poolt!

Meie restorani menüüst leiate tasakaalustatud ja tervisliku roogade valiku, milles on ühendatud traditsioonilised põhjala maitsed ja uusima kokakunsti parimad jooned. Kasutades puhast ja orgaanilist toorainet oleme püüdnud menüüd koostades pakkuda teile nii äratundmisrõõmu kui ka meeldivaid üllatusi ning meeli ergutavaid aroome.

Loodame, et viibimine meie restoranis kujuneb tõeliseks maitseelamuseks, mida soovitakse kogeda uuesti.“

Restoran Wicca peakokk Angelica Udeküll

Restoran Wicca kokk saavutas rahvusvahelisel noorte kokkade võistlusel auväärse 3. koha

Restoran Wicca kokk Helena Vallimäe saavutas 23.- 26.10.2019 a.  Hiinas toimunud noorte kokkade võistlusel “Farm to Plate” kategoorias pronksmedali! Lisaks sellele hõbemedali tiimitöös kategoorias “Two to tango”.

Eelmisel aastal osales Eesti Peakokkade Ühenduse noorte meeskond  Abu Dhabis toimunud rahvusvahelisel noorte kokkade võistlusel  „The Alen Thong Golden Coffee Pot Young Chefs Challenge“  kus saavutasid 3. koha maitse ning tiimitöö kategoorias, kuhu kuulus ka restoran Wicca kokk Helena Vallimäe.

 

Vaata Restoran Wicca galeriid