Restoran Wicca

Nendime uhkusega, et oleme valitud  Eesti parimate
restoranide sekka juba kuuel järjestikusel aastal.

Palume teidki lauda.

Wicca a la carte

Võta enda jaoks aega ning tule avasta suviseid maitseid meie a la carte restoranis Wicca. Sind ootavad Wicca parimad palad, mis on valmistatud kodumaisest toorainest. Menüü pakub meeliülendavaid maitseelamusi tervele perele.

A la carte menüü Lastemenüü

Wicca Grill

Kui päike käib kõrges kaares, kolib Wicca Restoran õue, päikselisele suveterrassile. Suvine männi- ja merelõhn saab siin täiustatud tõeliselt särisevate grillilõhnadega. Soovid säästa aeg, siis telli oma lemmik toit ette või kaasa. Menüü pakub kergeid ja suviseid maitseid tervele perele.

Grillmenüü Telli kaasa Lastemenüü

“Wiccal on aega Sinuga olla. Ta otsib Sulle üles luitepiirilt ja rannamännilatvadest kostuva muretu sosina ning paneb selle lauale linaks. Toob akna taga loksuvast merest kala ja kannab selle lauale muusikaks. Nopib peenralt ja astumata metsasambla seest kastevärske hommiku ja peidab selle Sinu naeratusse. Wicca on kui metsahaldjas, kes usub oma maasse ja siitsamast mullast tõusnud põhjamaiselt selgesse maitsesse ning armastusse, mis taldriku ja kõhu kaudu käib. Armastus tuleb Wiccamisi.”

Peakokk Angelica Udeküll

“Mul on rõõm teid tervitada kogu Laulasmaa Spa ja restoran Wicca personali poolt!

Meie restorani menüüst leiate tasakaalustatud ja tervisliku roogade valiku, milles on ühendatud traditsioonilised põhjala maitsed ja uusima kokakunsti parimad jooned. Kasutades puhast ja orgaanilist toorainet oleme püüdnud menüüd koostades pakkuda teile nii äratundmisrõõmu kui ka meeldivaid üllatusi ning meeli ergutavaid aroome.

Loodame, et viibimine meie restoranis kujuneb tõeliseks maitseelamuseks, mida soovitakse kogeda uuesti.“

Restoran Wicca peakokk Angelica Udeküll

Vaata Restoran Wicca galeriid