Kodusoojust teelolijale

Vaata pakkumisi

Meie hotell

Eripakkumised

Perepuhkus minigolfi külastusega

Sind ootab ruumikas merevaatega peretuba ning vahva perekülastus Park Minigolfi. See on ühiselt veedetud aeg puhates ning põnevaid golfiradu avastades. Kui sinu pere hindab mugavust, siis meie juures on kõik käe ja jala juures – Park Minigolf asub meie hotellist üle tee.

Vaata pakkumist

108 € Hind alates

Linnapuhkus kahele õhtusöögiga

Tule ja avasta, mida pealinnal sulle ning su kaaslasele pakkuda on – kõige muu eest hoolitseme meie! Sind ootab hubane sinu valitud tuba ja kahekäiguline õhtusöök Baarle Restos.

Vaata pakkumist

119 € Hind alates

Romantiline puhkus ♥

Armastust pole kunagi liiga palju. Ikka ja jälle on tore selle olemasolu tunda. Ühine aeg Sulle ja Talle ning romantilises ja hubases toas ootamas üllatus, just selline ongi üks ilus armastusega täidetud päev – mis peamine, kiiret pole kuhugi! ♥

Vaata pakkumist

126 € Hind alates

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Europas saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Loe lisa

Hotell Tallinna kesklinnas

Hestia Hotel Europa asub Tallinna kesklinnas merevärava ehk reisisadama, areneva Rotermanni kvartali ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. Neljatärnihotell on peamiselt suunatud äri- ja konverentsikülastajale – mitmekülgne konverentsikeskus võimaldab üritusi kuni 700 külalisele. Samas on hotell hinnatud avarate ja mugavate tubade tõttu, olles seega ideaalne peatuspaik igale mugavust ja head asukohta hindavale külastajale!

Broneeri kohe EAS toetus

Toad

Hotellis on 185 hubaselt sisustatud, ruumikat ja avara planeeringuga numbrituba. On olemas ka toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Registreeri sisse kell 14.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Broneeri kohe Loe lisa

 

Maitsete maailmarännak

Reisi- või konverentsimuljetused ning hea söök ja jook käivad ikka käsikäes.

Loe lisa

 

Konverentsid & üritused

Konverentsikülaliste käsutuses on 9 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamistesaali, mis sobivad koosolekuteks, konverentsideks, messideks ja muudeks erinevateks üritusteks. Ruumid on avarad ja enamik neist suurte akende ja kauni vaatega. Kõik on varustatud kaasaegse video-, heli ja esitlustehnikaga ning neis levib tasuta WiFi. Konverentside meeleolukamaks muutmiseks ja väikeseks mõttepuhkuseks pakume põnevaid vahepalu.

Vaata videot Küsi pakkumist Vaata rohkem

Ilu & lõõgastus

Hotellipuhkus on ikka natuke eriline. Korralik trenn, kuum leil ning lõõgastavad ilurituaalid teevad sellest aga tõeliselt toonustava elamuse.

Puhkus lastega

Pöörame erilist tähelepanu ka meie väikestele külalistele, et puhkus lastega oleks täiuslik:

 • Mängutuba fuajees
 • Tubades multifilmide kanal
 • Restoranis lastemenüü
 • Igale lapsele hotelli saabudes väike kingitus
 • Vajadusel aitame leida sobiva lastehoiuteenuse

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

 • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / loom / öö

Parkimine

Hotelli keldrikorrusel on kinnine garaaž, kus hotellis majutuvale külalisele maksab sõiduauto parkimine 15 €/ööpäev ja mootorratas 5 €/ööpäev. Garaažis on samuti 2 elektriauto laadimispunkti. Elektriauto laadimise eest saab tasuda läbi SNABB, PARGI.EE ja Mobilly rakenduste kaudu.

Konverentsikülalistel on võimalus parkida hotelli kõrval asuvasse EuroPark parklasse, hinnaga 24h 6 €. Hotelli ees asub ka Nautica parkla.

 

Asukoht

 • Kaugus sadamast – 500 m
 • Kaugus rongijaamast – 1,8 km
 • Kaugus lennujaamast – 5 km
 • Kaugus bussijaamast – 2,5 km
 • Kaugus vanalinnast – 700 m

Liitu uudiskirjaga