Ainulaadsed hetked

vanalinnas

Meie hotell

Eripakkumised

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Baronsis saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Loe lisa

Hotell Tallinna vanalinnas

Hestia Hotel Barons asub UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva vanalinna südames, võttes enda alla kaks maja: hotelli peamaja asub 1912. aastal ehitatud juugendstiilis pangahoones, mis tänaseks on renoveeritud elegantseks butiikhotelliks ning kõrvalmaja elegantses 15. sajandi hoones. Väärika ajalooga majad pakuvad linnapuhkust, millest ei puudu ükski tänapäevane mugavus. Tallinna parimad restoranid, butiigid, päevaspaad ja muuseumid jäävad vaid mõne minuti kaugusele.

Broneeri kohe

 

 

Toad

Hotellil on 65 elegantselt ja maitsekalt sisustatud klassikalises stiilis tuba. Registreeri sisse kell 14.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Ajaloolises peamajas:

Klassikalises kõrvalmajas:

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran Margarita

Juugendrestoran Margarita asub hotelli ajaloolises peamajas teisel korrusel, pakkudes suurepärast vaadet vanalinnale. Sõbralikud teenindajad ja peakokad üllatavad teid kindlasti  küllusliku hommikusöögiga.

Hommikusöögi ajad:

E-R 07.00-11.00
L-P 08.00 -11.00, riiklikud pühad

Hommikusöögi hind 19 € / in, 9 € laps ( 6 -12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta.

Loe lisa

Lobby baar

Lobby baar on mugav 25-kohaline kohtumiskoht, kus nautida parima kohvi, kokteilide, erinevate veinide ja viskide ning sigarite maitset. Meeldiv taustamuusika ja rahulik juugendsisustus sajandieelsest ajast.

Avatud:

E-P 12.00-23.00

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / öö
  • Tuppa mahub maksimaalselt 2 looma

Parkimine

SNABB X1 Kaarli pst 2

Kõigile Hestia Hotel Barons külalistele kehtib Snabbi X1 parklas aaddressil Kaarli pst 2 parklas 30% soodustus.

Hinnakiri koos soodustusega:

1 tund 2.66 €
24 tundi 14 €

Soodustuse aktiveerimiseks alustage Snabb äpiga X1 Kaarli tsoonis parkimist.  Soodustus rakendub juba käimasolevale parkimisele.

QR koodi ja sooduskoodi saab sisestada/skännida nii enne parkimist kui ka siis kui olete juba Kaarli parklas Snabb äpiga parkimist alustanud – soodustus rakendub mõlemal juhul.

Kui parkimine on juba aktiveeritud, siis on aktiivse parkimise ajal tekib selline nupp nagu `Soodustus`, sinna vajutades avaneb vaade, mis võimaldab sõnalist koodi sisestada kui ka QR koodi skännida.

Sooduskood: HOTELBARONS
QR kood: 

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 1,5 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,8 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,1 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,2 km
  • Kaugus Tallinna Raekoja platsist – 300 m

Liitu uudiskirjaga