Ainulaadsed hetked vanalinnas

MEIE HOTELL

Hotell Tallinna vanalinnas

Juugendstiilis äriklassi butiikhotell asub Tallinna ajaloolise vanalinna keskuses, pakkudes kõrgklassilist majutust ja lisateenuseid. Renoveeritud hoone on säilitanud suure osa oma elegantsetest detailidest ja meeleolust, mis on tingitud selle pärandist 1912. aastal ehitatud pangahoonena. Kindlasti stiilne ja hubane butiikhotell luksuslikuks ajaveetmiseks puhkuse või ärireisi vältel.

Broneeri kohe

 

 

TOAD

Hotellil on 33 tuba. Kõik toad ja avalikud alad on hiljuti renoveeritud ja sisustatud elegantselt ja maitsekalt klassikalises stiilis.

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran Margarita

Juugendrestoran Margarita asub teisel korrusel, pakkudes suurepärast vaadet vanalinnale. Sõbralikud teenindajad ja peakokad üllatavad teid kindlasti  küllusliku hommikusöögiga.

Hommikusöögi ajad:

E-R 07.00-11.00

L-P 08.00 -11.00, riiklikud pühad

Hommikusöögi hind 13 € / in, 7 € laps ( 6 -12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta.

 

 

Lobby baar

Lobby baar on mugav 25-kohaline kohtumiskoht, kus nautida parima kohvi, kokteilide, erinevate veinide ja viskide ning sigarite maitset. Meeldiv taustamuusika ja rahulik juugendsisustus sajandieelsest ajast.

Avatud:

P-E 12.00-21.00
T-N 12.00-22.00
R-L 12.00-23.00

Koosolekuruum

Kui kavatsete lepinguid allkirjastada või seminare, koosolekuid, loenguid, kursuseid või töötubasid korraldada, on see õige koht. Konverentsisaal „Rääkivad pead” asub hotelli keldrikorrusel ja mahutab kuni 18 külalist. Konverentsiruum on varustatud internetiühenduse, telefoni, ekraani, andmeprojektori ja pabertahvliga. Kohvipausid, kopeerimine, printimine ja muud seadmed on saadaval ettetellimisel.

Saada päring

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 1,5 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,8 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,1 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,2 km
  • Kaugus Tallinna Raekoja platsist – 300 m