Ainulaadsed hetked vanalinnas

MEIE HOTELL

Hea külaline

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku tõkestamisega Eestis ja sooviga kaitsta meie töötajate ja külaliste tervist, peatab Hestia Hotel Barons ajutiselt alates 16.03 teenuse pakkumise kuni olukorra stabiliseerumiseni.

Kõikide broneeringu teinud külalistega võtame otse ühendust.

Küsimuste korral palun kirjuta booking@hestiahotels.com

Loodame kohtuda peagi. Hoidke ennast ja olge terved!

Hotell Tallinna vanalinnas

Hestia Hotel Barons asub UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva vanalinna südames, võttes enda alla kaks maja: hotelli peamaja asub 1912. aastal ehitatud juugendstiilis pangahoones, mis tänaseks on renoveeritud elegantseks butiikhotelliks ning kõrvalmaja elegantses 15. sajandi hoones. Väärika ajalooga majad pakuvad linnapuhkust, millest ei puudu ükski tänapäevane mugavus. Tallinna parimad restoranid, butiigid, päevaspaad ja muuseumid jäävad vaid mõne minuti kaugusele.

Broneeri kohe

 

 

TOAD

Hotellil on 55 elegantselt ja maitsekalt sisustatud klassikalises stiilis tuba.

Ajaloolises peamajas:

Klassikalises kõrvalmajas:

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran Margarita

Juugendrestoran Margarita asub hotelli ajaloolises peamajas teisel korrusel, pakkudes suurepärast vaadet vanalinnale. Sõbralikud teenindajad ja peakokad üllatavad teid kindlasti  küllusliku hommikusöögiga.

Hommikusöögi ajad:

E-R 07.00-11.00

L-P 08.00 -11.00, riiklikud pühad

Hommikusöögi hind 13 € / in, 7 € laps ( 6 -12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta.

 

 

Lobby baar

Lobby baar on mugav 25-kohaline kohtumiskoht, kus nautida parima kohvi, kokteilide, erinevate veinide ja viskide ning sigarite maitset. Meeldiv taustamuusika ja rahulik juugendsisustus sajandieelsest ajast.

Avatud:

P-E 12.00-21.00
T-N 12.00-22.00
R-L 12.00-23.00

Koosolekuruum

Kui kavatsete lepinguid allkirjastada või seminare, koosolekuid, loenguid, kursuseid või töötubasid korraldada, on see õige koht. Konverentsisaal „Rääkivad pead” asub hotelli keldrikorrusel ja mahutab kuni 18 külalist. Konverentsiruum on varustatud internetiühenduse, telefoni, ekraani, andmeprojektori ja pabertahvliga. Kohvipausid, kopeerimine, printimine ja muud seadmed on saadaval ettetellimisel.

Saada päring

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 1,5 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,8 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,1 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,2 km
  • Kaugus Tallinna Raekoja platsist – 300 m