Asjaliku mugavuse

kodu

Meie hotell

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Seaport saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Loe lisa

Hotelli ümbrus on uuenenud!

D-terminali esine väljak on muutunud toredaks ajaveetmise kohaks ja pakub samas laevareisijatele mugavat ühendust kesklinnaga. D-terminali ja hotelli vaheline ala on nüüd veelgi ideaalsem koht, kus alustada oma puhkuse- või tööreisi!

Loe lisa

 

 

Veelgi kiirem check-in

Registreeri ennast hotelli sisse juba enne saabumist kasutades uut AeroGuest äppi – nii väldid järjekordi ning pikendad oma puhkuse aega. Hotelli saabudes ei jää sul muud kui küsida vastuvõtust oma toa võti.

Lisaks kiirele ja mugavale sisse registreerimisele saad AeroGuest äpis ka meiega vestelda. Kirjuta julgelt!

Laadi alla App Store'ist Või Google Play'st

Hotell Tallinna kesklinnas

Hestia Hotel Seaport asub Tallinna merevärava ehk reisisadama vahetus läheduses, vanalinnast vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Elava vastuvõtuala, päikeseterrassiga kohviku ja avarate tubadega hotell on õige peatuspaik linnaga tutvujatele.

Broneeri kohe EAS toetus

Toad

Hotellis on 111 mugavalt sisustatud numbrituba, mis on kujundatud merelähedastes soojades toonides, tubades on loodussõbralik korkpõrand. Kõik hotellitoad on varustatud konditsioneeriga.

Registreeri sisse kell 14.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Broneeri kohe Loe lisa

Hommikusöök

Rikkalikku buffet hommikusööki serveeritakse hotelli esimesel korrusel. Meie hotell on teinud sammu jätkusuutliku toitlustuse suunas, loobudes puurikanade munadest.

E-R 7.00-10.00
L-P ja riiklikud pühad 8.00-11.00

Täiskasvanu 15 €, laps 6- 12 a. 9.50 €, lapsed kuni 5 aastat tasuta.

Suvisel perioodil saab maitsvat einet nautida õdusal väliterrassil.

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / loom / öö
  • Tuppa mahub maksimaalselt 2 looma

Parkimine

Hotelli külastajate käsutuses on hotelli ees olevad parkimiskohad, mis on vabade kohtade olemasolul hotelli klientidele tasuta. Soovi korral on võimalik lisatasu eest (15€/ööpäev) kasutada hotelli garaaži, kus on 9 kohta sõiduautodele (maksimumkõrgusega 1,70m). Vastava parkimisloa saamiseks palume pöörduda hotelli vastuvõttu.

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 0 km
  • Kaugus rongijaamast – 1,5 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,0 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,5 km
  • Kaugus Tallinna vanalinnast – 0,7 km

Liitu uudiskirjaga