Asjaliku mugavuse kodu

 

 

MEIE HOTELL

Hea külaline!

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku tõkestamisega Eestis ja sooviga kaitsta meie töötajate ja külaliste tervist, peatab Hestia Hotel Seaport ajutiselt alates 16.03 teenuse pakkumise kuni olukorra stabiliseerumiseni.

Kõikide broneeringu teinud külalistega võtame otse ühendust.

Küsimuste korral palun kirjuta booking@hestiahotels.com

Loodame kohtuda peagi. Hoidke ennast ja olge terved!

Hotellist

Hestia Hotel Seaport asub Tallinna merevärava ehk reisisadama vahetus läheduses, vanalinnast vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Elava vastuvõtuala, päikeseterrassiga kohviku ja avarate tubadega hotell on õige peatuspaik linnaga tutvujatele.

Broneeri kohe

Toad

Hotellis on 113 mugavalt sisustatud numbrituba, mis on kujundatud merelähedastes soojades toonides, tubades on loodussõbralik korkpõrand. Kõik hotellitoad on varustatud konditsioneeriga.

Broneeri kohe Loe lisa

Söök & Jook

Hotelli esimesel korrusel asub hubane kohvik, kus hommikuti serveeritakse rikkalikku buffet hommikusööki.

E-R 07:00-10:00
L-P 08:00-11:00

Täiskasvanu 9 €, laps 6- 12 a. 5.00 €, lapsed kuni 5 aastat tasuta.

Muul ajal on menüüs rahvusvahelised lemmikud – pizzad, burgerid, schnitzel jpt. Suvisel perioodil saab maitsvat einet nautida õdusal väliterrassil.
Ettetellimisel valikus ka grupimenüüd.

 

 

Parkimine

Hotelli külastajate käsutuses on hotelli ees olevad parkimiskohad, mis on vabade kohtade olemasolul hotelli klientidele tasuta. Soovi korral on võimalik lisatasu eest (15€/ööpäev) kasutada hotelli garaaži, kus on 9 kohta sõiduautodele (maksimumkõrgusega 1,70m). Vastava parkimisloa saamiseks palume pöörduda hotelli vastuvõttu.

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 0 km
  • Kaugus rongijaamast – 1,5 km
  • Kaugus lennujaamast – 4,0 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,5 km
  • Kaugus Tallinna vanalinnast – 0,7 km