Asjaliku mugavuse kodu

MEIE HOTELL

Oled oodatud

Oled teretulnud meie hotelli. Selleks, et meie kohtumine oleks turvaline, oleme kasutusele võtnud täiendavad ettevaatusabinõud ja teeme omalt poolt kõik, et meie hotelli külastus oleks sulle mõnusalt kodune ja meeldiv.

Loe lisa

Hotellist

Hestia Hotel Susi asub kiiresti areneva Ülemiste City ning Tallinna Lennujaama vahetus läheduses, 10 min auto- või trammisõidu kaugusel linnasüdamest. Suurepärane valik grupireisijatele ning rahulikku kodust atmosfääri hindavatele külalistele.

Hotellist 5 min auto- või 20 min jalutuskäigu kaugusel asub novembris 2018 avatud ainulaadne  kaubandus- ja meelelahutuskeskus T1.

Broneeri kohe

Toad

Hotellis on 99 hubase sisustusega numbrituba, neist 4 sviiti saunaga. Olemas ka toad allergikutele ja liikumispuuetega külalistele.

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran

Hotellis on ajaloohõngulise interjööriga 80-kohaline restoran, mille menüüst leiab nii rahvusvaheliselt tuntud kui ka Eesti rahvusköögist inspireeritud roogasid.

Hommikusöögi ajad:

E-R 07.00-10.00
L-P 08.00 -11.00, riiklikud pühad
Hommikusöögi hind 9 € / in, 5 € laps ( 6 -12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta.

Tööpäevadel pakume restoranis maitsvaid lõunaid alates kell 11.45.

Vaata lõunamenüüd

Koosolekuruum

Konverentsikülaliste käsutuses on kaks erineva mahutavuse ja interjööriga koosolekuruumi – Jüri 40m2 & Marta 55m2. Ruumid on sobilikud erinevate koosolekute, konverentside, õppepäevade, seminaride ja presentatsioonide läbiviimiseks kuni 40 inimesele. Kõik ruumid on varustatud konditsioneeriga. Mugavus, omanäolisus ja lihtsus loovad meelepärase töökeskonna. Konverentsikülalisele pakume hotelli kõrval tasuta parkimise võimalust.

Küsi pakkumist

Ilusalong

Susi Ilusalong & Massaazhikeskus pakub erinevaid klassikalisi iluprotseduure ja terviseteraapiaid.

Avatud:
E – R 09:00-20:00, L 10:00-15:00, P Suletud

Ilusalongi teenuste broneerimine:
tel: 630 3332

 

Parkimine

Hotelli kõrval on parkimine meie külaliste sõiduautodele ning reisibussidele tasuta.

Asukoht

  • Kaugus sadamast – 6 km
  • Kaugus rongijaamast – 6,4 km
  • Kaugus lennujaamast – 3,2 km, jalgsi 2,5 km
  • Kaugus bussijaamast – 2,8 km