HESTIA LUGU

Hestia Hotel Group on Eesti suurima üksustearvuga hotellioperaator. Hetkel on meie opereerida 6 hotelli  Tallinnas, 1 Laulasmaal ja 1 Riias. Oleme aga ka hospitality valdkonnas arendajad – 2020 jaanuaris avatame aga juba täiesti uue kontseptsiooniga Hestia Hotel Kentmanni.

Lisaks ligi 800 hotellitoale pakume konverentsivõimalusi pea 2000 külalisele. Samuti leiab grupi seest tugevad toitlustus- ning wellness-teenuse pakkujad.

2014. aastal loodud Skandinaavia-Eesti kapitalil põhinev operaatorgrupp lõi 01.11.2017 uue brändinime Hestia Hotel Group. Seega – meile on kõik veel uus ja huvitav – oleme entusiasmi ning rõõmu täis.

Grupina pakume ainulaadseid hotellilahendusi väga erinevate eelistustega külalistele. Keskseks väärtuseks on hoolimine. Seda ideed peegeldabki kontserni nimi Hestia, mille allikaks on Kreeka mütoloogia.   Hestia on kõige armastatum ja tuntum iidne südamlikkuse, perekonna ja koduse elu jumalanna. Neid väärtusi kannavad nii meie hotellid kui ka töötajatepere. Meid on palju – juba üle 400. Häid kolleege mahub aga alati veel. Ka Sina oled väga oodatud!

LIITU UUDISKIRJAGA

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun