Menüü Broneeri

Müügitiim

Margo Merigan
Korporatiivklientide müügijuht
+372 53 439 700
margo.merigan@hestiahotels.com

 

Annely Järvis
Müügijuht
+372 51 54 593
annely.jarvis@hestiahotels.com

 

Eha Kaasik
Ürituse juht
+372 53 002 543
eha.kaasik@hestiahotels.com

 

Jekaterina Gritskova
Müügijuht
+372 56 866 336
jekaterina.gritskova@hestiahotels.com

 

Keijo Enni
Käibejuht
+372 51 963 616
keijo.enni@hestiahotels.com

 

Tiina Luht
Tellimuste juht
+372 56 812 353
tiina.luht@hestiahotels.com

 

Kairit Vishnenko
Müügi- ja turunduse osakonna juht
+372 53 939 372
kairit.vishnenko@hestiahotels.com

 

Reena Mägi
Müügijuht
+372 56 842 800
reena.magi@hestiahotels.com

Triin Sotnik
Konverentsi müügijuht
+372 56 816 708
triin.sotnik@hestiahotels.com

 

Edgars Spule
Müügijuht
+371 2025 5007
edgars.spule@hestiahotels.com

 

Liina Aavik
Müügijuht
+372 55 680 733
liina.aavik@hestiahotels.com

 

Aire Malvik
Turundusjuht
+372 53 095 355
aire.malvik@hestiahotels.com

 

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates külastust nõustute meie küpsiste kasutamise põhimõtetega. Nõustun