Ainulaadsed hetked

vanalinnas

Meie hotell

Eripakkumised

Fookus jätkusuutlikkusel

Jätkusuutliku tuleviku eelduseks on olla jätkusuutlikum juba täna. Hestia Hotel Draugis saad astuda vastutustundlikumaid samme, olgu selleks jäätmete sorteerimine, teadlik toidunautimine või lihtsalt hotellitoas nutikamalt tegutsemine. Oleme need tegevused meie hotellides läbi mõelnud, et jätkusuutlikumad lahendused oleksid osa normaalsest igapäevast. Ka sinu valikutel ja tegevustel on sellele suur mõju.

Focus Hestia märgis tähistab infot ja nippe, kuidas teha hotellikülalisena keskkonnasõbralikumaid valikuid.

Loe lisa

Hotell Riia vanalinnas

Hestia Hotel Draugi asub Riia vanalinnas ja võimaldab külalistel avastada kitsaid tänavaid, nautida piirkonna iidset ja romantilist aurat. Hotelli naabrusesse jäävad nii Riia Toomkirik, mille ehitamine algas 13. sajandil, kui ka UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud keskturg Daugava jõe ääres. Riia hotelli ümbritsevad restoranid, teatrid ja muuseumid teevad sellest ideaalse linnapuhkuse paiga.

Broneeri kohe

Toad

Hotellis on 71 tuba ja vanalinna atmosfääri saab nautida otse toast, sest mitme toa aknad pakuvad suurepärast vaadet kõrguvatele kirikutornidele või kitsastele munakivitänavatele. Toad on ruumikad ja mugavad, sisustatud klassikaliselt.

Registreeri sisse kell 14.00 ja palun loovuta tuba hiljemalt kell 12.00.

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran Niklāvs

Leiate meid Riia vanalinnas asuvast hoonest mida on seotud Läti tuntud 20. sajandi maalikunstniku Niklāvs Strunkega. See inspireeris meid ja restorani nimeks sai just Niklāvs aga lisaks Niklāvs Strunkese maalidele leiab sisekujundusest ka teised modernismiajastu Läti kunstnikud. Sedasi on meie külalistel võimalus nautida lisaks heale toidule ka suurepärast kunsti.

Restoran Niklāvs võimaldab proovida traditsioonilisi Läti roogasid ja parima kvaliteediga unustamatuid maitseid.

Menüü on hooajaline ning kasutame kohalikke tooteid, mis tagavad meie külalistele alati parima kvaliteedi ja maitsega hooajalised eined.

Loe lisa

 

Koosolekuruumid

Hestia Hotel Draugi suurepärane asukoht otse Riia vanalinna südames teeb sellest ideaalse igasuguste ürituste jaoks. Ürituste jaoks on mail kasutada kaks valgusrikast ja mugavat konverentsiruumi ja Inglise klubi stiilis lounge. Vastavalt vajadusele saab ruumid kohandada kuni 80 inimesele.
Restorani Niklāvs meeskond pakub hea meelega toitu ja suupisteid, alustades kergetest paladest ja lõpetades täielike einetega.

Saada päring Loe lisa

Lemmikloomad

Sinu lemmikloom on meie hotelli oodatud! Palun anna lemmikloomast teada juba broneeringut tehes.

  • Lemmiklooma lisatasu – 20 € / loom / öö

Parkimine

Hotellikülalised saavad parkida kohtade olemasolul sisehoovi parklasse. Hind 20 € päev, maksmine hotelli vastuvõttu. Vajalik on eelbroneerimine.

Asukoht

  • Kaugus vanalinnast- asub vanalinnas
  • Kaugus reisisadamast – 1,2 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,5 km
  • Kauguslennujaamast – 10,4 km
  • Kaugus bussijaamast – 300 m

Liitu uudiskirjaga