Ainulaadsed hetked vanalinnas

Meie hotell

Eripakkumised

Parim sügispuhkus🍁

Hing ihkab eemale argitoimetustest? Võta aega iseendale ja oma kaaslasele ning nautige värvilist sügist. Vanalinna hõng ja hubane tuba, kus ootamas mõnus ja värskendav jook ning muidugi rikkalik hommikusöök, ja su hing on rahul!

Vaata pakkumist

70 € Hind alates

Romantikapakett

Veetke õhtu romantilises Riias. Meie poolt on toas ootav vahuvein ja puuviljavaagen.

Vaata pakkumist

80 € Hind

Hotell Riia vanalinnas

Hestia Hotel Draugi asub Riia vanalinnas ja võimaldab külalistel avastada kitsaid tänavaid, nautida piirkonna iidset ja romantilist aurat. Hotelli naabrusesse jäävad nii Riia Toomkirik, mille ehitamine algas 13. sajandil, kui ka UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud keskturg Daugava jõe ääres. Riia hotelli ümbritsevad restoranid, teatrid ja muuseumid teevad sellest ideaalse linnapuhkuse paiga.

Broneeri kohe

Toad

Hotellis on 71 tuba ja vanalinna atmosfääri saab nautida otse toast, sest mitme toa aknad pakuvad suurepärast vaadet kõrguvatele kirikutornidele või kitsastele munakivitänavatele. Toad on ruumikad ja mugavad, sisustatud klassikaliselt.

Broneeri kohe Loe lisa

Restoran NIKLĀVS

Leiate meid Riia vanalinnas asuvast hoonest mida on seotud Läti tuntud 20. sajandi maalikunstniku Niklāvs Strunkega. See inspireeris meid ja restorani nimeks sai just NIKLĀVS aga lisaks Niklāvs Strunkese maalidele leiab sisekujundusest ka teised modernismiajastu Läti kunstnikud. Sedasi on meie külalistel võimalus nautida lisaks heale toidule ka suurepärast kunsti.

Restoran NIKLĀVS võimaldab proovida traditsioonilisi Läti roogasid ja parima kvaliteediga unustamatuid maitseid.

Menüü on hooajaline ning kasutame kohalikke tooteid, mis tagavad meie külalistele alati parima kvaliteedi ja maitsega hooajalised eined.

Loe lisa

 

Koosolekuruumid

Hestia Hotel Draugi suurepärane asukoht otse Riia vanalinna südames teeb sellest ideaalse igasuguste ürituste jaoks. Ürituste jaoks on mail kasutada kaks valgusrikast ja mugavat konverentsiruumi ja Inglise klubi stiilis lounge. Vastavalt vajadusele saab ruumid kohandada kuni 80 inimesele.
Restorani NIKLĀVS meeskond pakub hea meelega toitu ja suupisteid, alustades kergetest paladest ja lõpetades täielike einetega.

Saada päring Loe lisa

Asukoht

  • Kaugus vanalinnast- asub vanalinnas
  • Kaugus reisisadamast – 1,2 km
  • Kaugus rongijaamast – 0,5 km
  • Kauguslennujaamast – 10,4 km
  • Kaugus bussijaamast – 300 m
Parim sügispuhkus🍁

Hing ihkab eemale argitoimetustest? Võta aega iseendale ja oma kaaslasele ning nautige värvilist sügist.