Ühene tuba – Ajalooline peamaja

Ühene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 14 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud mugava ühekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši ja fööniga, hommikumantel, sussid, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Standardtuba – Ajalooline peamaja

Kahene tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 15-17 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi või ühe mugava kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši ja fööniga, hommikumantlid, sussid, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Junior Sviit – Ajalooline peamaja

Junior sviit on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 38 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud eriti suure kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või mullivanniga, föön, hommikumantlid, sussid, kohvi valmistamise võimalus, istumisala, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Saunaga Sviit – Ajalooline peamaja

Sviit on sisustatud klassikalise elegantsiga, selles on 39 ruutmeetrit pinda ja see on varustatud eriti suure kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba sauna ja dušiga, fööniga, hommikumantlid, sussid, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Standardtuba – Klassikaline kõrvalmaja

Standardtuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi või ühe kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Superior tuba – Klassikaline kõrvalmaja

Superior tuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud ühe kahekohalise voodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe

 

 

 

Peretuba – Klassikaline kõrvalmaja

Peretuba on sisustatud klassikalise elegantsiga ja see on varustatud kahe mugava ühekohalise voodi ja diivanvoodiga. Toas on samuti kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus, otseühendusega telefon, privaatne vannituba duši või vanniga, föön, minibaar ja töölaud.

Broneeri kohe