Restoran Niklāvs

Restoran Niklāvs

Restoran Niklāvs on suletud!
Restoran on avatud ainult eriüritusteks. Broneeringu tegemiseks palun helistage +371 2001 9156 või saatke e-mail niklavs@hestiahotels.com

Restoran Niklāvs võimaldab proovida traditsioonilisi Läti roogasid ja parima kvaliteediga unustamatuid maitseid. Menüü on hooajaline ning kasutame kohalikke tooteid, mis tagavad meie külalistele alati parima kvaliteedi ja maitsega hooajalised eined. Meie kokad saavad kunstiteoste lähedusest inspiratsiooni ja ka kõige lihtsamatele  roogadele on lähenetud loovalt.

Vaata menüüd

Maitsev hommikusöök garanteerib eduka päeva

Restoran Niklāvs pakub oma külalistele maitsvat hommikusööki, mis on kombineeritud Euroopa köögist kui ka traditsioonilistest Läti maitsetest.

Hommikusöögi menüü sisaldab traditsioonilisi kuumasid roogasid: ahjuomlett, puder, pannkoogid, ahjus aurutatud köögiviljad, oad ja peekon. Pakkumine sisaldab kalavalikut, oliive, erinevat sorti müslit, puu- ja köögivilju, valikut erinevatest Läti juustudest ning suitsutatud liha suupisteid, jogurtit ja mahlasid. Lisaks hellitame oma kliente värskelt küpsetatud saiakeste ja croissantidega. Läti traditsioonilistest hommikusöökidest pakume rukkileiba, kodujuustu ja keefirit.

Sojapiim ja gluteenivaba sai on samuti saadaval. Ja muidugi, hommikusöögilt ei puudu ka maitsev tee ning kohv.

Hommikusöök serveeritakse restoranis:
E – R 7.00 – 10.30
L – P 8.00 – 10.30

Kerge hommikusöögibuffet hind on 19 € inimese kohta.

Banketid ja sündmused

Restorani Niklāvs professionaalne meeskond pakub toitlustusteenuseid. Vastame klientide konkreetsetele vajadustele, arvestades nende sündmuse tüüpi või teemat ja eelarvet.

Restoran mahutab kuni 60 külalist.

Sõltumata sündmusest pakume alati professionaalset ja abivalmis teenust.

Helistage meile ja räägime, kuidas saame Teid toetada eduka sündmuse korraldamisel.

Galerii