Restorāns ELEVEN

Restorāns Eleven

Restorāna Eleven profesionālais personāls piedāvā ēdināšanas pakalpojumus. Īstenosim katra klienta vēlmes, atbilstoši tematikai un budžetam. Plašs ēdienu piedāvājums un piemeklēti dzērieni – lieliska izvēle Jūsu banketam, svētku svinībām vai lietišķai kafijas pauzei. Piedāvājam arī izbraukuma banketus Jūsu telpās.

Restorāns var uzņemt līdz 60 personām.

Gaidīsim Jūsu zvanus, lai pārrunātu pasākuma veiksmīgu organizēšanu.

Gardas brokastis garantē izdevušos dienu

Restorāns Eleven saviem viesiem piedāvā nobaudīt gardas brokastis, kas sevī apvieno gan Eiropas virtuvi, gan tradicionālos latviešu brokastu ēdienus.

Brokastu ēdienkarte iekļauj tradicionālos siltos ēdienus – krāsnī cepta omlete, auzu putra, pankūkas, krāsnī tvaicēti dārzeņi, pupiņas un bekons. Piedāvājumā ir arī zivju izlase, olīvas, dažāda veida musli, augļu un dārzeņu plates, Latvijas sieru izlase un kūpinātas gaļas uzkodas, jogurts un sulas. Viesus lutinām arī ar svaigi ceptām saldajām maizītēm un kruasāniem. No Latvijas brokastu ēdieniem piedāvājam nogaršot rupjmaizi, biezpienu un kefīru.

Piedāvājumā ir arī sojas piens un bezglutēna maize. Un, protams, kas gan ir brokastis bez gardas tējas vai dažāda veida pupiņu kafijas.

Brokastis tiek pasniegtas restorānā Eleven:
Pirmdiena – Piektdiena, 07.00 – 10.30
Sestdiena, Svētdiena un svētku dienas, 08.00 – 11.00

Brokastu bufetes cena – 19 € no personas.