AUS Restoran

Restoran on kuni avamiseni suletud. Ausalt!

Restoran on kuni avamiseni suletud. Ausalt!

AUS Restoran asub kohas, kus nii mõnigi kaval JOKK skeem sündis – endises kohtuhoones. Üheksakümnendate algul polnud leedi Õiglus pime, vaid tõsiselt omakasupüüdlik! Samas vaimus lõime oma söögikoha: lubame pakkuda parimat, kuid teenindus on suhteline. Tere tulemast AUS Restorani!

Lõunamenüü A´ la carte Brunch

 

Hommikusöök:
E-R 6:30 – 10:00
L-P 7:30 – 11:00

Lõunamenüü:
E-R alates kell 11:30

 

 

À la carte:
T-N 11:30 – 22:00
R-L 11:30 – 23:00
P-E Suletud

Brunch (À la carte stiilis):
L-P 11:30 – 14:00

 

 

Reserveeri laud restoranis

Telefon: +372 604 0901
E-mail: aus@ausrestoran.ee

 

AUS Restoranile nime pannes võtsime arvesse hoone auväärse ajaloo. Tegemist nimelt endise kohtuhoonega, kus nii mõnigi kaval JOKK skeem sündis. Nagu näiteks riigiettevõtete privatiseerimine endiste paadunud kommunistide poolt. See ei olnud mitte natuke irooniline, vaid tõsiselt sarkastiline ja samas vaimus on sündinud meie logo.

See leedi Õiglus pole pime, vaid tõsiselt omakasupüüdlik! Ehk siis lubame pakkuda teile roogasid, mis on hoolikalt valmistatud väga kvaliteetsest toorainest, kuid lubame ka teid mitte takistada ülesöömast ega -joomast.  Ja teeninduse osas võtame loomulikult eeskuju maja parimast praktikast. Altkäemaksu pole mõtet pakkuda, kuid toetusteks oleme nõus jagama oma pangaarve numbrit. Tere tulemast AUS Restorani!

Peakokk Indrek Nuut

“Tere tulemast AUS Restorani, kus pakume unustamatult meeldivaid kulinaarseid elamusi. Ausalt!”

AUS Restorani menüüle annavad iseloomu Euroopa ja Araabia köögid. Maitsed on lihtsad, aga elegantsed, arusaadavad, ent komplekssed. Valmistame toitu eelistatult kohalikust, ausast ja puhtast toorainest. Armastame ühtviisi nii lihasööjaid kui veganeid. Meie toidud on loodud rõõmustama teie meeli – oluline ei ole mitte lihtsalt süüa, vaid ka nautida nii toitu kui meeleolu.

AUS Restorani peakokk Indrek