Fookus jätkusuutlikkusel

Meie jalajälg maailmas

Meie keskne väärtus on olla hooliv ja jätkusuutlik ettevõte ning seda väärtust jagada ka sinuga. Seisame hea selle eest, et luua terviklik külaliskogemus, pakkudes mugavust ja kvaliteeti. Ent tänapäeval tähendab see palju enamat kui vaid elegantset sviiti ja maitsvat hommikusööki, see hõlmab ka meie vastutust ühiskonna ja keskkonna ees.

Oleme loonud alambrändi Focus Hestia, mis juhib tähelepanu olulisele, kuidas teha jätkusuutlikumaid valikuid siin ja praegu.

Säästva arengu eesmärkide saavutamine ei ole ülesanne, mis saab tehtud üleöö, kuid teadmine, et oleme valinud õige tee, aitab meil liikuda koos oma meeskonna ja külalistega selle eesmärgi suunas.

Hoiame keskkonda ja säästame loodusvara

Oleme seadnud eesmärgi vähendada oma ökoloogilist jalajälge, vähendades energiatarbimist, jäätmete teket ja kasutades taastuvenergiat. Kasutame kõigis hotellides loodussõbralikke pesemis-ja puhastusvahendeid.

Disainime teenust nii, et väheneks ühekordsete plasttoodete maht ja liigne toidujäätmete teke. Kasutame nutikaid lahendusi vee ja energia säästlikumaks kasutamiseks. Peseme nõusid tõhusalt ning hotellitubades on veesäästlikud dušid ja kraanid. Teeme päevakoristust vaid siis, kui külaline soovib.

Hoolime oma külalistest ja oleme head naabrid

Innustame oma külalisi tegema teadlikke loodust säästvaid valikuid koos meiega. Igas toas on näpunäited, kuidas toimetada mõistlikult ja säästvalt, näiteks rätikute korduvkasutamise või prügi sorteerimise abil.

Hestia hotellid  on kohaliku kogukonna lahutamatu osa ja meie soov on olla positiivseks jõuks nende arengus. Esmane eelistus on alati kodumaistele toodetele ja teenustele, sest nii saame toetada kohalikke ettevõtjaid, väiketootjaid ja meie oma Eesti majandust.

Märkame ja toetame abivajajaid meie ümber.

Hoolime oma inimestest

Meie töötajad on meie kõige väärtuslikum vara ning nende heaolu ja areng on meile väga oluline. Panustame töötajate ohutuse ja töötervishoiu tagamisse ning igati toetavasse töökultuuri, kus igaüks tunneks ennast teretulnuna ja austatuna.

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba