Restoran

Baarle Resto

Meie restorani nimi on inspireeritud kahe riigi piiril asuva ning huvitava ajalooga Baаrle linna nimest. Linnaеlanikud elavad ühe jalaga Belgias ja teisega Hollandis ning linna sellise geograafilise asendi tõttu peavad nad end “topeltkodakondsuse” õnnelikeks omanikeks. Igapäevane apteegi või pagariäri külastus muutub piiriületuseks. Isegi korteris võib köök asuda ühes riigis ja elutuba teises riigis ning selliselt nauditakse rahvusvahelist kööki ka oma kodudes.
Maailma erinevatest piirkondadest pärit roogade nautimisel satuvad meie restorani külalised sarnasesse olukorda. Kasutame palju kohalikku toorainet, millest valmistame maailmaklassikasse kuuluvaid, kuid ka vähetuntud rahvusvahelisi roogasid ning täiendame neid oma mõtete ja nüanssidega. Nii me viimegi Sind maitsete maailmarännakule!

Oleme avatud:

E-P 12.00 – 22.00

Telefon: +372 669 9785
Kirjuta meile: baarle@baarleresto.ee

Tutvu menüüga

Hommikusöök

Hommikusöögimenüüs on traditsioonilised kuumad road: puder, kartul, ahjuomlett, peekon, munad jne. Võileiva tegemiseks on kõike head ja paremat: leiba, ciabattat, saia, juustu, sinki, köögivilju, oliive, kala ja ei puudu ka vürtsikilu ning palju muud. Lisaks puuvilju, müslit, erinevaid kodumaiseid krõbinaid, jogurtit ja mahla. Erilise tähelepanu oleme pühendanud meie peakoka poolt valmistatud veisemaksapasteedile ja soolatud lõhele, mis on tõelised hitid. Hommikukohviks vali latte, cappuccino või must kohv – kõik on valmis!

Hommikusööki pakume:

E-R 6.30-10.00
L-P 7.30-11.00

Hommikusöögi hind 19 € / in, 9 € laps ( 6 -12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta

Lobby baar

Avar ja valgusküllane Lobby baar on ideaalne koht kiireteks ärikohtumisteks ja sõpradega aja veetmiseks. Pakume nii kuumi kui ka karastavaid jooke, kokteile ning kergeid eineid.

Lobby baar on avatud 24/7