Baarle Resto

La Luna Baarle Resto terrassil 29.07

Tule naudi haruldast Ladina-Ameerika meeleolumuusikat Eestis elava Kuuba päritolu Ruberi ja eestlasest Liina esituses 29.07 Baarles, algusega kell 20.30. Meie peakokk Viktor Šlenduhhov viib sind maitsete maailmarännakule, kaaslasteks imeline muusika, suveõhtu ja merevaade.

Broneeri laud ette baarle@baarleresto.ee

Tutvu menüüga

Maitsete maailmarännak

Meie restorani nimi on inspireeritud kahe riigi piiril asuva ning huvitava ajalooga Baаrle linna nimest.
Linnaеlanikud elavad ühe jalaga Belgias ja teisega Hollandis ning linna sellise geograafilise asendi tõttu peavad nad end “topeltkodakondsuse” õnnelikeks omanikeks. Igapäevane apteegi või pagariäri külastus muutub piiriületuseks. Isegi korteris võib köök asuda ühes riigis ja elutuba teises riigis ning selliselt nauditakse rahvusvahelist kööki ka oma kodudes.

Maailma erinevatest piirkondadest pärit roogade nautimisel satuvad meie restorani külalised sarnasesse olukorda. Kasutame palju kohalikku toorainet, millest valmistame maailmaklassikasse kuuluvaid, kuid ka vähetuntud rahvusvahelisi roogasid ning täiendame neid oma mõtete ja nüanssidega. Nii me viimegi Sind maitsete maailmarännakule!

Tutvu menüüga

Peakokk tervitab Sind

“Mul on rõõm sind tervitada kogu Hestia Hotel Europa ja Baarle Resto tiimi poolt!

Minu 25 aasta pikkune kulinaarne teekond viis mind salapärasesse maailma, mis on olnud täis põnevaid maitseid, erinevaid kogemusi ja oskusi, mida täiendan tänaseni.

Minu kireks ja inspiratsiooniks on kvaliteetne tooraine – puhtad maitsed, nende lihtsus, tasakaal taldrikul, mis jääb meelde, mitte ei aja sind segadusse ega väsita. Pakun sulle roogasid, mis on uudsed, kuid ka tuntud maailmaklassikud, aga alati hoole ja armastusega valmistatud ülekaalukalt kohalikust toorainest.

Merevaatega restoran Tallinna kesklinnas, kutsub Sind maitsete maailmarännakule! Kohtumiseni.”

Baarle Resto peakokk Viktor Šlenduhhov

Meeldejääv üritus Baarles

Restorani hea asukoht, võimalusterohke interjöör ja kvaliteetne köök loovad suurepärased tingimused ka väga erinevat tüüpi ürituste korraldamiseks. Restorani põhisaal ja kõrvalsaalid mahutavad kokku kuni 200 külalist. Saale on võimalik kasutada ka eraldi.

Kirjuta meile baarle@baarleresto.ee või helista +372 669 9785.