Konverentsid

Konverentsikülaliste käsutuses on 9 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamistesaali, mis sobivad koosolekuteks, konverentsideks, messideks ja muudeks erinevateks üritusteks. Ruumid on avarad ja enamik neist suurte akende ja kauni vaatega. Konverentsi edukaks läbiviimiseks on olemas suurepärased tehnilised võimalused. Saalide standardvarustusse kuulub kõrgekvaliteetne video-, heli- ja esitlustehnika ning neis levib tasuta WiFi. Konverentside meeleolukamaks muutmiseks ja väikeseks mõttepuhkuseks pakume põnevaid vahepalu.

Küsige ja korraldame just sulle sobiliku ürituse!

Tel: +372 514 0254
events.europa@hestiahotels.com

Konverentsiruumid   Vaata videot Küsi pakkumist

Virtuaalstuudio

Pakume kliendile võimalust ka virtuaalseks kohtumiseks ja veebiesitluseks, mille puhul on tagatud nii tekstivestlus kui heli- ja videokõned ning koosolekul osalemise võimalus ka distantsilt.

Ürituse ajal on võimalik jagada ekraani, grupeerida ja hallata erinevaid kasutajaid. 4K kaamera koos 5x suurenduse ja laia vaatenurgaga kadreerib automaatselt koosolekuruumis olijad pildile ja oskab jälgida esinejat. Samas taustamüra blokeeritakse automaatselt, võimaldades fokusseerida peamisele – osalemisele koosolekul.

Meie tehnika sobib kasutamiseks nii Microsoft Teams, Zoom kui mitmete teiste platvomidega.

Esitlustehnika

Lisaks pakume klientidele kasutamiseks ClickShare juhtmevaba esitlustehnikat, mis kaotab koosolekuruumis vajaduse kaablite ja üleminekute järele. Arvuti ühendamine ruumi ekraaniga ja arvutist esitluse jagamine on ClickShare abil lihtne – pilt ja heli jagatakse ruumi ekraanile juhtmevabalt.

  • Esitlust saab jagada nii arvutist, tahvelarvutist kui telefonist.
  • Samaaegselt saab ühendada kuni 4 seadet ja ekraanil saab kuvada korraga 4  seadmest jagatud pilti.
  • Komplektis 4 USB nuppu.
  • Juhtmevaba ühendus on võimalik kuni 30m ulatuses.