Üritused

Suurepärased üritused kesklinnas, otse kauni jahisadama kõrval. Püstijala vastuvõtud, banketid, pidulikud galad, era- ja korporatiivüritused – meie juures on kõik võimalik, küsi vaid pakkumist ja tule külla!

Tel: +372 514 0254

events.europa@hestiahotels.com

Kaunivaatelised saalid ja restoran

Klientide kasutuses on meie avarad ja valgusküllased ruumid koos lava, valgus- ja helitehnikaga. Samuti hiigelsuure veeseina taustal õhuliselt mõjuv klaastrepp,  mis pakub suurepärast tausta, kus erilised hetked enda jaoks jäädvustada. Lisaks linna soodsaim parkimisvõimalus ja suurepärane asukoht.

 

 

 

 

 

Meie meeskond teie teenistuses

Sa vajad abi? Meie tubli personal aitab igal sammul, et kõik detailid oleks täpselt paigas ja pidu õnnestuks. Oleme abiks nii saali, toitlustuse kui korraldusliku poolega ja leiame lahenduse, mis vastab just teie soovidele ja võimalustele.

 

 

 

 

 

Terviklahendused

Sul on mõtteid, kuid puudu on tervikpilt? Ka siin oleme abiks – meie kaudu saab tellida erinevaid esinejaid ja vajalikku lisatehnikat – kõik ikka selleks, et ka väikest üritust saadaks suur edu. Ja kui keegi osalejatest ei saa tulla, siis kutsume ta kohale virtuaalselt.