Vee- ja saunaspaa

Oled oodatud:
E 13.00 – 21.00
T – N, P 7.00 – 21.00
R – L 7.00 – 22.00
Saunad avatakse kell 10.00.
info.strand@hestiahotels.com

Iga E 7.00 – 13.00 on vee- ja saunaspaa suletud suurpuhastuseks!

Soome saun 90 °C

Saun, mida klassikud armastavad. See on lisaks leilisaunadele kõige kõrgema temperatuuriga (90 °C) saun meie spaas. Soome saunas viibimine kiirendab naha vereringlust, mis omakorda intensiivistab higistamist – suurepärane viis keha puhastuseks! Sauna klaasseinast avaneb lai vaade tervele spaale.

Aurusaun 50 °C

Aurusaun on perfektne lõõgastuskoht kõigile, kes ei talu kõrget kuumust, kuid armastab soojust. Mõõdukas kuumus (50 °C) ning tugev niiskus teevad suure heateo nahale, puhastades poore ning muutes naha pehmeks. Soovituslik viibimisaeg aurusaunas on kuni 30 minutit.

Sanaarium 50 °C

Sanaariumi eelis on mõõdukas temperatuur (50 °C), mis lubab saunas veeta aega pikemalt kui kuumemates saunades. See on hea valik kõigile, kes soovivad lõdvestuda soojuse käes ja lasta mõtetel igapäevaelust puhata. Läbi sanaariumi klaasseinte avaneb lai vaade tervele spaale.

Leilisaun 90 °C

Leilisaun lubab olla ise sauna peremees ning visata leili nii palju, kui süda lustib. Kõrge temperatuur (90 °C) ja kuiv õhk toovad saunakülalistele kõige ehedama kogemuse. Astmeline lava võimaldab igaühel ise reguleerida erinevate temperatuuride nautimist.

Massaažibassein 30 °C

Massaažibasseini saab nimetada meie spaa lõbusaimaks basseiniks. Selles on kaks veekoske ning veealune jugamassaaž. Naudi mõnusaid suplushetkesid või tee ujumistrenni – valik on Sinu!

Värskendav tünn

Värskendav tünn asub täpselt Soome sauna ja sanaariumi vahetus läheduses. See annab võimaluse end kergelt värskendada pärast pikemat saunaprotseduuri ning taas end saunalainele seada. Veetemperatuur on tünnis muutuv.

Mullivann 35 °C

Mullivann on meie spaa suurim tõmbenumber. See aitab parandada vereringet, maandab stressi ja väsimust. Lisaks tuleb pärast mullivannis viibimist õhtul kindlasti magus uni, sest soe ja tugev massaaž lõdvestab lihaseid. Soovituslik mullivannis viibimisaeg on kuni 30 minutit.

Lastebassein 32 °C

Mis perespaa see oleks ilma lastebasseinita? Soe (32 °C) ja madal basseinike kutsub suplema kõige pisemaid spaagurmaane. Meelele teevad rõõmu peenikesed veejoad, mis basseini äärest kaarega vette langevad.

Ujumisbassein 27 °C

Meie ujumisbassein on 16 meetri pikkune ja 1,4 meetri sügavusega. Bassein on ümbritsetud klaasseintega, läbi mille paistavad pärastlõunasel ajal eredad päikesekiired. See on hea valik nii trenni tegemiseks kui ka sulistamiseks.

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba