Lotte Mängustuudio

Lotte Mängustuudio on aastane!

Hurraa! Oleme rõõmustanud nii väikeseid kui suuri külalisi juba 1 aasta!  On olnud palju nalja ja naeru, rõõmu ja lusti.

Aitäh, et oled meiega! ❤

Salapärane koht

Meie majas peitub üks salapärane koht, kus Leiutajateküla Lottel meeldib aeg-ajalt oma sõpradega lõbutsemas käia – selle koha nimi on Lotte Mängustuudio!

Lotte Mängustuudio on elamuskeskus, mis on suunatud nii maailma avastavatele lastele kui ka uudishimulikele täiskasvanutele. Mängustuudio jaguneb kolmeks osaks: rand, piknikuala ning filmistuudio. See on uus koht, kus on võimalik sukelduda sinisesse pallimerre, lennutada vasaraheitega end Filipiinidele, produtseerida oma film, luua muusikat ja vändata jalgrattaga kino käima! Tule ja vaata oma silmaga!

Hinnakiri

Lotte rand

Lotte rand ootab pere kõige väiksemaid liikmeid sinisesse pallimerre hullama. Ranna tagumises otsas on võimalik end vasaraga lennutada kaugele Filipiinidele ning suurest vetelpäästetornist vaadata, kui kaugele siis ikkagi lennatud sai.

Koos sõbraga on võimalik end proovile panna tõukeratta võidusõidus – kes viimasena kohale jõuab, on hapupiimane! Mutionud John ja James ootavad külla oma pimedasse urgu, kus muuseas ootab ees laavapõrand – laava sisse kukkuda ei tohi!

 

Piknikuala

Aktiivsed lapsed vajavad vahepeal puhkust. Lõõgastushetke saab nautida näiteks võrkkiiges piknikualal! Kui tekib magusaisu, siis päästab päeva MiniMelts pärlijäätis. Piknikualal asub ka trips-traps-trulli mängunurk ning magava lohe koobas. Magavat lohet äratada ei tohi…

Siin on võimalik läbi viia ka kõige tähtsamat päeva aastas – lapse sünnipäeva!

 

Lotte stuudio

Kas oled mõelnud, et võiks kunagi proovida oma multifilmi luua? Aga filmile muusikat? Lotte Mängustuudio stuudiopoolele on oodatud kõik pere “natuke vanemad” võsukesed. Pane kokku põnev film stop motion tehnika abil, loo stseenile juurde muusika, proovi seinale joonistada hiigelsuurte pliiatsitega, etenda oma varjuteatri etendus ning tee päeva lõpetuseks üks vahva stuudiopilt koos sõpradega või perega!

 

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba