Aktiivne puhkus

Pärnu Rannapark

Pärnu kuurortlinna lahutamatuks osaks on muruplatsid, alleed ja varjuandvad pargid. Park asub ranna vahetusläheduses ning on populaarne jalutamise ja puhkamise koht.

Rohkem infot

Soomaa Rahvuspark

Soomaa rahvuspark kaitseb Vahe-Eesti edelaosa soid, lamminiite, metsi, kaitsealuste liikide elupaiku ja kultuuripärandit.  Siinseks eripäraks on üleujutused, mida kohapeal kutsutakse viiendaks aastaajaks.

Rohkem infot

Luitemaa looduskaitseala

Luitemaa looduskaitseala asub Edela-Eesti ranniku- ja loodusmaastike kõige kaunimas piirkonnas. Kaitseala maastik on väga mitmekesine: liigendatud rannajoonega meri, 5000 aastat vana Litoriinamere rannavall, Eesti kõrgeimad luited, ulatuslikud rannaniidud ja rabad ning erinevad metsatüübid.

Rohkem infot

Valgeranna Seikluspark

Kui sind paeluvad keskmisest suuremad seiklused, siis Valgeranna Seikluspark on koht, kuhu minna. Sinna saad kaasa võtta kõik oma sõbrad, sest seiklusrajad on seal erineva kõrgus- ja raskusastmega.

Hestia Hotel Strandist asub see 17-minutilise autosõidu kaugusel.

Rohkem infot

Pärnu Seikluskeskus

Tee rannas jalutades kõrvalepõige Pärnu Seikluskeskusesse, sest seal ootab sind adrenaliinirohke ronimine – 4 erinevat kõrgusastet, üle 50 seiklusmängu, tornist torni õhusõidud ja palju muud.

Hestia Hotel Strandist asub see vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Rohkem infot

Pärnu terviserajad

Pärnu on ideaalne koht, kus võtta ette turgutav jalutuskäik, jalgratta-, rulluisu või lausa rulasõit. Vali välja, kas soovid seda teha jõe või mere ääres – mõlemad on omamoodi lummavad!

Rohkem infot

Alpakafarm

Pärnumaal, Tori vallas asub Eesti suurim alpakakasvatus. Alpakad on naljakad ja naeruse näoga loomad, kes võivad olla pisut pelglikud, kuid see-eest teevad tuju väga heaks!

Rohkem infot

Jalgrattasõit

Pärnu on suurepärane linn rattaga sõitmiseks – kergliiklusteid on siin lausa 70 kilomeetri jagu! Rattaga linnaga tutvumine on kindlasti mõnusam kui autoga, sest nii teed trenni ja naudid ilma ühes.

Pärnus on mitmeid kohti, mis pakuvad jalgrattaid rendiks. Vali aga meelepärane välja!

Rohkem infot

Pärnu muul

Pärnu muul on kindlasti üks Pärnu suurimatest pärlitest – tegemist on siiski üle 150 aasta vanuse vaatamisväärsusega. Kunagi sadama süvendamiseks ja kaubanduse elavdamiseks ehitatud Pärnu muulist on tänapäevaks saanud suur turistide lemmikkoht.

Rohkem infot

Pärnu discgolfi rajad

Discgolf on spordiala, mida on mõnus mängida koos perega või sõpradega. Lisaks liikumisele pakub see eneseteostusvõimalust, jahtides häid punkte korvide tabamisel.

Discgolfi sõprade rõõmuks jagub Pärnumaal discgolfi radasid küllaga. 

Rohkem infot

Padel Shark

Padel on lihtne ja ja meeleolukas reketispordiala, mis sobib igas vanuses spordihuvilisele. Mängu nautimiseks ei ole vaja eelnevat reketimängu kogemust – oluline on vaid hea tuju ning toredad mängukaaslased!

Padel Shark padeliväljak asub Hestia Hotel Strandi taga 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Rohkem infot

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba