Restoran

Avasta restorani e-poodi

Meie restorani toodete e-pood on avatud. Lai valik suure hoole ja armastusega küpsetatud hõrgutisi.

Telli meie iludused mugavalt ja kiirelt e-poest vähemalt 48 tundi ette.

Poodlema

Armastus käib kõhu kaudu! ❤

Strand resto

Köögikunst, kus on aukohal naturaalsed ja tervislikud toorained. Meil on valikuvõimalusi erinevatele eelistustele ja soovidele –  maitsvad ja tervislikud salatid, kohalikust toorainest valmistatud liha- ja kalaroad ning suviselt värskendavad desserdid. Pere väiksematele pakume maitsvat ja lustakat lastemenüüd.

A la carte restoran on 80-kohaline, mida eriürituste korral on võimalik suurendada kuni 160-kohaliseks restoranialaks.

Oleme avatud:

P-N 12.00-22.00
R-L 12.00-23.00
Köök suletakse 1 h varem
Telefon: +372 447 5398
restoran.strand@hestiahotels.com

Vaata menüüd

Hommikusöök

Selleks, et sinu päev saaks õige alguse, pakume rikkaliku valikuga peamiselt kodumaisest toorainest inglise buffethommikusööki. Valikus on ka kerged ja värsked toidud nagu puuviljad ja soe puder. Meie salati- ja võileivabaarist leiad värsked köögiviljad, salatid, maitsvad leivad ning kreemijad määrded.

Oleme teinud sammu keskkonnasõbralikuma ja kohaliku toidu suunas ning võtnud valikusse peamiselt mahedad ja Eestimaise päritoluga toiduained.

Majavälisele külalisele 18 € inimene, 10 € laps ( 6-12 a.), kuni 5 aastased lapsed tasuta.

Hommikusöögi serveerime:

E-R 7.00-10.00
L-P ja riigipühadel 7.00-11.00

Lobby baar

Lobby baari menüü oleme koostanud eesmärgiga pakkuda kiiret ja tervislikku kehakinnitust ning ehedaid maitseid. Siit leiate hea valiku salateid ja kergeid eelroogasid. Meie klientide südame võitnud kondiitritoodete letist leiate ka imemaitsvaid kooke ja torte.

Oleme avatud:

E-R 12.00-22.00
L-P 10.00-23.00

Tööpäevade kiired lõunad

Igal tööpäeval kell 12.00-14.00 toome oma menüüst esile kõige kiiremini valmiva roa, mida on lihtne töölõuna ajal süüa või kaasa haarata. Iga toidu kõrvale serveeritakse ka maitsevesi ning värske leiva ja kuklite korv koos maitsevõiga. Kõik road igal tööpäeval 10 €.

Vaata menüüd

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba