Konverentsid ja üritused

Sinu sündmusest saab puhkus!

Pakume konverentside ja sündmuste korraldamiseks kvaliteetseid terviklahendusi. Kombineerides hotelli mitmekesiseid teenuseid, erineva suurusega konverentsiruume ja suurt multifunktsionaalset konverentsisaali, saavad täidetud ka kõige nõudlikumate külaliste soovid. Meil on 187 hotellituba, lõõgastav vee- ja saunaspaaheaoluspaa lõõgastavate massaažidega ja tervislikku maitseelamust pakkuv Strand resto. Meie pikaajalised kogemused ja paindlik ning personaalne lähenemine loovad eelduse edukaks ja õnnestunud sündmuseks. Meie juures on sinu üritus hoitud!

Konverentsiruumid Küsi pakkumist

8 erinevat konverentsiruumi

Konverentsikeskuse kaheksast saalist seitse on nimetatud Läänemere-äärsete randade järgi – Pirita, Paralepa, Pärnu, Jurmala, Liepaja, Palanga, Nida. Viiendal korrusel asuv Lahe saal on kauni panoraamvaatega Pärnu lahele. Kõikides ruumides on WiFi, konditsioneer, dataprojektor, pabertahvel, ekraan, TV ja video võimalus.

Konverentsiruumid Küsi pakkumist

Spaa- ja veemõnud

Meil on lõõgastav vee- ja saunaspaa, kus saad nautida veemõnusid, kuuma leili ning heaoluspaa ilurituaalide, spaahoolitsuste ja loomulikult ei  puudu ka mõnus massaaž.

Vee- ja saunaspaa Heaoluspaa

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba