Konverentsid ja üritused

Sinu sündmusest saab puhkus!

Pakume konverentside ja sündmuste korraldamiseks kvaliteetseid terviklahendusi. Kombineerides hotelli mitmekesiseid teenuseid, erineva suurusega konverentsiruume ja suurt multifunktsionaalset konverentsisaali. Täidetud saavad ka kõige nõudlikumate külaliste soovid. Meil on 187 hotellituba, lõõgastav vee- ja saunaspaaheaoluspaa lõõgastavate massaažidega ja tervislikku maitseelamust pakkuv Strand Resto. Meie pikaajalised kogemused ja paindlik ning personaalne lähenemine loovad eelduse edukaks ja õnnestunud sündmuseks. Meie juures on sinu üritus hoitud!

Konverentsiruumid Küsi pakkumist

8 erinevat konverentsiruumi

Konverentsikeskuse kaheksast saalist seitse on nimetatud Läänemere-äärsete randade järgi – Pirita, Paralepa, Pärnu, Jurmala, Liepaja, Palanga, Nida. Viiendal korrusel asuv Lahe saal on kauni panoraamvaatega Pärnu lahele. Kõikides ruumides on WiFi, konditsioneer, dataprojektor, pabertahvel, ekraan, TV ja video võimalus.

Konverentsiruumid Küsi pakkumist

Spaa- ja veemõnud

Meil on lõõgastav vee- ja saunaspaa, kus saad nautida veemõnusid, kuuma leili kui ka mahedamat saunaelamust. Heaoluspaa spaahoolitsuste ja ilurituaalidega sukeldud sügavale lõõgastus- ja heaolu maailma, kus saad kogeda nii keha kui ka vaimu turgutavaid hetki. Loomulikult ei puudu ka mõnus massaaž. Tule ja avasta meie spaamaailm.

Vee- ja saunaspaa Heaoluspaa

Maitsed, mis jäävad meelde

Klassikaline Euroopa köögikunst, kus on aukohal kohalikud, naturaalsed ja tervislikud toorained. Meie Strand Resto peakokk Norman Malnieks on pühendunud sellele, et iga külaline leiaks meie menüüdest midagi nauditavat ja meeldejäävat. Väiksematele gruppidele on mõeldud rühmamenüü. Kui külalisi on juba enam kui 20, siis vaata üle meie lõunabuffeti valik. Õhtubuffet on kõige külluslikum ja sobib ideaalselt pidulikeks õhtusöökideks. Loomulikult arvestame ka külaliste eridieetidega.

Strand Resto Kohvipausid Lõunabuffet Rühmamenüü Õhtubuffet

Imeline Pärnu

Naudi aega värskes õhus ja looduses. Pärnu rannapromenaad pakub imelisi vaateid nii suvel kui ka talvel, olles ideaalne koht meeldivateks jalutuskäikudeks. Tee turgutav jalutuskäik Pärnu terviseradadel, kus saate ühendada liikumise ja looduse nautimise. Ärge unustage külastada Luitemaa Looduskaitseala või Soomaa Rahvusparki, kus ootavad ees lummavad loodusvaated. Ei saa ujumata jätta Eestimaa ilusaimas rannas! Madal vesi ja tuulele avatud lahesopp teevad Pärnust tõelise surfiparadiisi.

Sukeldu kultuuri ja kunsti. Külasta Endla Teatrit ja muuseume, et saada osa Pärnu kultuurist ja kunstist. Lisaks on võimalus osaleda erinevatel festivalidel ja üritustel, mis tutvustavad Pärnumaa mitmekülgset kultuurimaastikku.

Aktiivsed tegevused

 

Tagasiside klientidelt

 

Tänan, kõik oli väga hästi ja teenindus oli hea!

Vabaharidusliit

Täname Teid meie võõrustamise eest Hestia Strandis. Konverentsiruum oli väga hubane ja mugav.

Lääneranna Kinnisvara

Kõik oli suurepärane! See, et Sa veel ise kohale tulid, oli eriti meeldiv. Me oskame seda väga hinnata! Mõnus oli teie juures! Tuba oli mõnus ja puhas ja ma pole ammu nii hea ventilatsiooniga hotellis olnud (ja ma reisin suht palju)!!!! KUHU KADUS VEEAUR VANNITOAS?! No nali naljaks aga mõnus oli majutuda tõesti. Toidud maitsesid ka väga hästi. Kui lõpuni aus olla, siis minu jaoks seljatasite Ammende Villa.

Erilised tänusõnad kuuluvad veel baari töötajale Nellyle. Küll ta oli tore ja meeldiv. Palun öelge talle veel kord suur-suur aitäh!

GoTravel

Suur tänu kõige eest! Väga tore oli teie juures, personal oli väga abivalmis ja vastutulelik. Kõigile väga meeldis, asukoht, õhku oli palju, väga sõbralik ja mõnus keskkond. Suur tänu veelkord!

Gamecan

Suur-suur tänu, kõik sujus suurepäraselt! Toitlustamine ja teenindamine oli täiesti ekstraklass, tänud köögipersonalile!🤗

Pärnu Ühisgümnaasium

 

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba