Paketid

Uus!

Lottele Lottemaale külla ☀

Kohtu päriselt Lottega! Suvel peidab Lotte end koos teiste Leiutajateküla elanikega Lottemaa teemapargis, mis asub meist ainult veerandtunnise autosõidu kaugusel. Tegemist on lausa Baltimaade suurima kogupere teemapargiga. Päev täis seiklusi ja mõnus õhtu lõõgastavas spaas koos kõige kallimatega, mis saab veel parem olla.

Vaata pakkumist

233 € Hind alates
Uus!

Golf + spaa = ♥

Golfi harrastajate unistuste puhkus! Pärast aktiivset päeva Pärnu Bay Golf Links radadel aitab kehal lõõgastuda vee- ja saunaspaa. Uuele päevale annab hoo sisse maitsev ja kosutav hommikusöök.

Vaata pakkumist

154 € Hind alates

Armastus käib kõhu kaudu

Täiusliku minipuhkuse jaoks on vaja vaid suurepärast spaad, tipptasemel peakokka ning head kaaslast. Lõõgastu koos kallimaga või hea sõbraga Pärnus ja naudi meie peakoka Norman Malnieksi loodud kahekäigulist õhtusööki ning tunne elust mõnu.

Vaata pakkumist

99 € Hind alates

Tee kehale ja vaimule pai

Vahel võib ühest puhkusepäevast saada sama suure naudingu kui tervest nädalast – kui see päev veeta Pärnus. Naudi suvepealinna võlusid ja spaamõnusid ning kosutavat massaaži. 100% lõõgustust pakkuva puhkuse salanipp on olla täielikult hetkes ja nautida neid tegevusi, mis sinu keha ning hinge paitavad. 

Vaata pakkumist

150 € Hind alates

Vahva päev veepargis!

Ihkad Pärnusse ja sooviksid veeta vahvat perepäeva veepargis? Puhka end välja Hestia Hotel Strandis ning veeda aktiivne päev Tervise Paradiisi veekeskuses!

Vaata pakkumist

172 € Hind alates

On aeg teatrisse minna!

Pärnu on tuntud oma kauni rannariba, spaade, restoranide ja kultuurisündmuste poolest. Võta kaasa oma armas lähedane ning kinkige üksteisele kvaliteetaeg Pärnu Endla Teatris ning lõõgastav puhkus Hestia Hotel Strandis.

Vaata pakkumist

106 € Hind alates

Pereseiklus Lotte Mängustuudios

Strandi hoones on peidus uus salakoht, kus Lottel aeg-ajalt oma sõpradega lõbutseda meeldib. Selle nimi on Lotte Mängustuudio! Tule ja pane end proovile kassihärra Mati vasaraheites, külasta mutionude James ja John urgu, pane kokku oma multifilm ning loo sellele juurde muusika! Kõik lapsed on oodatud!

Vaata pakkumist

142 € Hind alates

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba