Parim sünnipäev

Sünnipäev on tore päev

Lotte Mängustuudios saab olema kõige vahvam sünnipäev! Meie stuudio on suur ja ruumikas ning siia mahub korraga mängima väga palju lapsi (või seiklushimulisi täiskasvanuid). Võta oma sõbrad ühes ning korraldame koos ühe eriti meeldejääva peo! Ole mureta – hoolitseme ka selle eest, et kõigil külalistel kõht täis püsiks!
Sünnipäev Lotte Mängustuudios: Sünnipäevapakett sisaldab 3 h sünnipäevaala kasutamist kuni 20 inimesele.
E – N 160 €
R – P 185 €
Iga lisanduv külaline 7 €

Hinnakiri Sünnipäevamenüü

Lotte lemmikud peolauale

Kas tead kedagi, kes jaksab tühja kõhuga pidutseda? Meie ka mitte. Lotte sünnipäevamenüü sisaldab Lotte ja tema sõprade lemmikuid sööke, mis sobivad ideaalselt lapse sünnipäevalauale.

Kui tunned, et menüüst on puudu toit, mis peaks kindlasti sinu lapse sünnipäeva menüüs olema, siis ole mureta – räägi meile oma soovist ning leiame lauale õiged maitsed! Hoolitseme selle eest, et kõigil külalistel püsiks kõht täis!

Sünnipäevamenüü

Lotte sünnipäevakutse

Sünnipäev algab juba kutsete väljasaatmisest – tee see eriliseks, saates Lotte kutsed! Meie sünnipäevakutsed on A6 formaadis. Neid on võimalik täita arvutis või printida välja tühjana ning kirjutada käsitsi.

Laadi kutse alla

Korduma kippuvad küsimused

Iga lapse üks olulisemaid päevi aastas on tema enda sünnipäev. Selleks, et see sujuks ladusalt, tuleb tähelepanu pöörata mitmetele erinevatele detailidele. Oleme kokku pannud korduma kippuvad küsimused, mis aitavad sul korraldada oma lapsele parimat sünnipäeva!

KKK

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba