Jalgrattasõit

Foto: Priidu Saart, Visit Pärnu

Pärnu on suurepärane linn rattaga sõitmiseks – kergliiklusteid on siin lausa 70 kilomeetri jagu! Rattaga linnaga tutvumine on kindlasti mõnusam kui autoga, sest nii teed trenni ja naudid ilma ühes. Pärnus on mitmeid kohti, mis pakuvad jalgrattaid rendiks:

  • Tõrukese rattarent – valikus on erinevas suuruses rattaid nii lastele kui ka täiskasvanutele ning nii linnarattaid kui ka maastikurattaid. Vajadusel saab rentida lastele mõeldud rattatoole ning rattale kinnituvat laste käru. Iga rattaga saab kaasa luku ning soovi korral kiivri. Tõrukese ratast on võimalik rentida hotelli vastuvõtust. Uuri rohkem infot siit.
  • Baltreisen – Baltreiseni rattarent asub suvehooajal Pärnu kesklinnas. Valikus on rattaid nii meestele kui ka naistele ning loomulikult on olemas ka lastejalgrattad. Uuri rohkem infot siit.
  • Bolt – Bolt elektritõukerataste rendiks on vajalik laadida alla Bolt rakendus – Android telefonile siit ning Apple telefonile siit. Bolt elektritõukerattad asuvad linna tänavatel. Neid saab rentida läbi rakenduse ning sõidu lõppedes võib tõukeratta jätta sinna, kus sõit lõppes. Rentimise algus ja lõpp peavad toimuma Bolti poolt ettenähtud linnapiirkonnas.

Liitu uudiskirjaga

Broneeri tuba