Õdus kontsert-õhtusöök koos Tõuni ehk Tõnu Timmiga 15.10.21 kell 19.00

Blu Holm resto Haapsalus kutsub kontsert-õhtusöögile, kus saab nautida lisaks maitsvale toidule, merevaatele ka head muusikat. Näeme Haapsalus!

Vaata pakkumist

59 € Hind

Kasuta sooduskoodi!

Oleme valmis sulle pakkuma parimat spaapuhkust Haapsalus! ♥ Broneeri tuba meie kodulehel ja kasuta sooduskoodi “CAMP-WELCOME”, nii võid olla kindel, et saad parima hinna!

Vaata pakkumist

58 € Hind alates

Tarkusekuu eripakkumine

Kõik on uus septembrikuus! Nii oleme loonud ka meie uue ja lõõgastava pakkumise. Mulista uhiuues vee- ja saunaspaas ning seejärel naudi kahekäigulist vaba valikuga lõuna- või õhtusööki restoranis Blu Holm. Nii saab kooli algus väärikalt tähistatud! Ootame!

Vaata pakkumist

26 € Hind alates

Appi, ma olen juurde võtnud!

Kui sinu esimene mõte peeglisse vaadates on “appi, ma olen juurde võtnud”, siis ära heida meelt. Tee algust salenemisega nautides spetsiaalselt selleks väljatöötatud hoolitsusi ning keha puhastavat ja lõõgastavat vetikateed.

Vaata pakkumist

199 € Hind alates

Mina mudakuningas!

Oled mudaga juba sõbraks saanud, kuid mudakuningaks ennast veel ei kutsuks? Nüüd on aeg see täide viia! Sind ootab mõnus puhkus, maitsev hommikusöök ning kuninglikud mudahoolitsused koos ergutava ja organismi puhastava savijoogiga.

Vaata pakkumist

185 € Hind alates

Appi, ma vajan armastust! ♥

Armastust pole kunagi liiga palju. Ikka ja jälle on tore selle olemasolu tunda. Väikelinna hõng, lõõgastavad hoolitsused ning hubases toas ootav tore üllatus, just selline ongi üks ilus armastusega täidetud päev! ♥

Vaata pakkumist

185 € Hind alates

Õnnelik pereaeg

Kõige õnnelikum aeg on koosveedetud aeg! Leidke koos perega endale vaba päev ning veetke koos üks eriline ja väikeseid üllatusi täis puhkus. Kas päev spaas koos lõõgastavate hoolitsustega poleks mitte tore vaheldus nutimaailmale, mänguväljakutele, trennidele või pizzaõhtule teleri ees?

Vaata pakkumist

169 € Hind alates

Terekest tervis, siit ma tulen!

Ükskõik kas naudid tervendavat spaaelu, armastad puhast ja tervislikku toitu, või vajad lihtsalt oma ellu aega, et keha ja vaimu hellitada – oleme detailideni läbi mõelnud selle ühe, kaks, kolm või lausa viis päeva, just nii nagu sulle sobib.

Vaata pakkumist

94 € Hind alates