Vee- ja saunaspaa

Oled oodatud:
E – R 10.00 – 22.00
L – P 9.00 – 22.00
Telefon: +372 5377 5703
spa.haapsaluspa@hestiahotels.com

Kõik vee- ja saunaspaa külastajad nõustuvad piletit ostes meie spaa hea tava reeglitega.

Hinnakiri

Viis erinevat basseini

Veel on imeline võime ergastada vaimu ja tugevdada tervist läbi lõõgastumise, stressi vähendamise ja jõuvarude uuendamise.

  • Lainetav
  • Tormine
  • Voolav
  • Jäine
  • Päikeseline
Loe lisa

Viis erinevat sauna

Saun on mõnus, kosutav ja tervisele kasulik. Õige saunaskäimine karastab, organismi vastupanuvõime kasvab, nahk muutub siledamaks, üldine enesetunne paraneb.

  • Lõõgastav & kadakane
  • Kuum & meeleline
  • Äkiline & kuiv
  • Sool & muda
  • Udune & niiske
Loe lisa

Vaikne spaa

Puhka ennast välja argipäeva rutiinist – lõõgastu rahulikus ja vaikses spaas. Reedene hilisõhtune spaa annab sulle võimaluse siseneda nädalavahetusse juba puhanud tundega. Usu meid, eemaldudes linnamürast, tunned, kuidas aeg jääb hetkeks seisma.

Vaikne spaa toimub reede õhtuti kell 22.00–01.00. Rahulikult kulgev õhtu on mõeldud ainult täiskasvanutele.

Loe lisa

Privaatspaa

Hilisõhtune spaa vaid omade seltsis! Sind on ootamas privaatspaa ainult sulle ja sinu seltskonnale. Korralda vee- ja saunaspaas sünnipäevapidu või töökaaslastega tiimiüritus. Kogu spaa on vaid teie päralt! Privaatspaa on ideaalne võimalus 100% lõõgastumiseks, sest saunades ja basseinides on ruumi igaühele. Hoiatus! Privaatne saunakülastus võib sulle liigselt meeldima hakata!

Loe lisa

Saunarituaalid

Tule koos seltskonnaga saunarituaale nautima! Ammustest aegadest on juba teada, et saun mõjub tervisele hästi. Võttes kasutusele viha, muutub toime eriti tõhusaks. Vihtlemine paneb õhu liikuma ja kuum õhk pääseb nahale paremini ligi. Lisaks masseerib vihtlemine keha. Tervendage endid seltskonnaga, lõõgastuge ja nautige lihtsalt toredalt üheskoos teistmoodi aega.

Loe lisa

Sinu lapse parim sünnipäev!

Muuda lapse eriline päev meeldejäävaks ja korralda ta sünnipäev Hestia Hotel Haapsalu Spas! See on kindel, et lastel jätkub muljetamist veel kauaks. Oleme meeldejäävaks päevaks pannud kokku sünnipäevapaketi. Loomulikult saame seda vastavalt sünnipäevasangari soovidele muuta. Vahva ja elamusi täis sünnipäev ootab!

Loe lisa

Kiired ampsud Lesilast

Spaakohvikus pakume karastavaid jooke, smuutisid, salateid, kergeid suupisteid ja loomulikult kõigi lemmikut – jäätist!
Ei puudu ka kuumad joogid ning soojad võileivad ning quiched. Lase ainult hea maitsta!

 

 

 

 

Vaata galeriid