Meie lugu

Loodus kutsub

Meie eesmärk on pakkuda kuurortlinna spaale iseloomulikke hoolitsusi looduslike toodetega. Eestis on mitmekesiseid ressursse, sealhulgas erinevaid loodusvarasi, näiteks ravimuda, mineraalvesi ja savi, miks seda siis mitte kasutada.

Vali hoolitsusi

Muda ravib

Kuna Haapsalu sai kuurortlinna staatusesse muda abil, siis on ka meie pakutavate teenuste nimekirjas arvestatav hulk hoolitsusi kohaliku mudaga. Alustada saab nii Haapsalu ravimuda massaažiga ja lõpetada mudamaskiga peanahale.

Hoolitsuste kõrvale pakume nii savijooki kui ka vetikateed, et ka keha sisemiselt saaks tervendatud ning puna põskedele.

Vali mudahoolitsusi

Me armastame Eestit

Hoolitsuste valikul lähtusime eestimaisusest ja puhtusest. Näohoolitsuste puhul arendasime koostöös Eesti juhtiva nahahooldusbrändiga D’DIFFERENCE välja looduslikud näohoolitsused erinevate nahatüüpide ja naha vajaduste jaoks. D`DIFFERENCE on Eesti bränd, loodud arstide ja biokeemikute poolt. Kõik D`DIFFERENCE tooted on looduslikud, VEGAN ja dermatoloogiliselt testitud.

Vali näohoolitsusi

Nii teraapiat kui heaolu

Pakume nii teraapilisi hoolitsusi, et ennetada ja leevendada terviseprobleeme kui ka heaoluhoolitsusi, mis aitavad vabaneda igapäevasest stressist, pingest ja väsimusest. Saadud kogemus annab sulle võimaluse hiljem promenaadil jalutades Haapsalu särama lüüa.

Vali hoolitsusi