Basseinid

Ujumis- ja massaažibassein

Meie ujumis- ja massaažibassein on 20-meetrine ja mille sügavus on 1 meetrist kuni 1,4 meetrini. Vee temperatuur basseinis on 29 kraadi, mis võimaldab teha nii trenni kui niisama supelda. Basseinis on kaks veealust jugamassaaži ja veekosk.

Mullivann

Mullivanni soe (36 ˚C) ja mulisev vesi rahustab, maandab stressi ja väsimust. Mullivann parandab vereringet, aitab kõrvaldada toksilisi jäätmeid, leevendab valu, kui sind kimbutab tselluliit, puhastab ja lagundab mullivann rasvkudet. Unehäirete puhul on soe ja tugev massaaž vannis parim unerohi. Ka peavalu puhul aitab sind mullivann väga tõhusalt. Nimelt lõdvestab see kaelalihaseid ja vähendab pingepeavalu. Soovitame mullivannis veeta kuni 30 minutit.

Lõõgastusbassein

Beebidele, lastele ja miks mitte ka täiskasvanutele mõeldud mõnus ja eriti sooja veega (36 ˚C ) bassein, kus on mõnus mängida ja hullata ilma külma tundmata või lihtsalt lõõgastuda.

Külmaveebassein

Meie 14 ˚C külmaveebassein on  suurepärane viis organismi turgutamiseks ning väga hea treening südamele ja veresoontele. Külmad veeprotseduurid stimuleerivad ainevahetust ja rasvade põlemist ja tõstavad lihastoonust.

Jaapani vann

Kuuma veega (+41˚C) täidetud Jaapani vann on parim viis põhjamaise külma vastu. See on ideaalne paik lõõgastumiseks ja külma joogi nautimiseks. Enne Jaapani vanni kasutust on soovitav harjutada keha kõrgema veeteperatuuriga kuuma dušši all. Vannis oleku soovituslik aeg on 10 minutit, kuna kuum vesi alandab vererõhku. Peale vanni püsib saadud soojus kehas veel pikalt ning annab erilise mõnutunde.