Blu Holm resto

Elamustest tulvil aastavahetus

Ainult sel õhtul saad osa maitseelamustest tulvil aastavahetuse õhtusöögist koos hoogsa ja armastatud tantsubändiga Tulv ja seda kõike uuenenud spaahotelli lummava merevaatega Blu Holm restos.

Saada aasta viimane õhtu ära Haapsalus!

Aastavahetuse õhtusöögi menüü Reserveeri laud

Jõulud Blu Holm restos

Jõulud on jõudnud Blu Holm restosse! Meie peakoka Karina Kaasiku poolt hoole ja armastusega valminud jõuluroogade menüü ootab nautima alates 29.11.2021 – 06.01.2022.

Oleme avatud E-P 12.00-22.00

Jõulumenüü Reserveeri laud

Kõige ilusama vaatega restoran

Alati värske tooraine, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi.

Blu Holm resto mõnusalt hubane atmosfäär, hea muusika, päikeseloojangud ja maitserännakud pakuvad elamusi tervele perele. Tule ainult külla!

 

 

Peakokk tervitab Sind

“Mul on rõõm sind tervitada kogu Hestia Hotel Haapsalu Spa ja Blu Holm resto tiimi poolt!

Olen läbi ja lõhki Haapsalu tüdruk. Aastaid kokana töötades olen omandanud väärikaid nippe ja võtteid parimatelt ja sobitanud need meie köögiga. Mulle meeldib kõik värske ja kohalik. Minu lemmikud on põldmari ja kadakas – ehedad Läänemaa maitsed.

Olen võtnud oma südameasjaks luua restoranis menüü, milles kajastuks kaasaegse eesti köögi olemus. Pakutavate roogade iseloomu määrab Eestile omaste valmistamisviiside kasutamine, kuid nüansse lisavad põhjamaade köögi võtted. Alati värske, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi.

Kõige ilusama vaatega restoran Haapsalus, kutsub sind maitserännakule! Kohtumiseni.”

Blu Holm resto peakokk Karina Kaasik

Vaata galeriid