Seminarid ja meeskonnaüritused

Inspireeriv keskkond

Haapsalus sünnivad head ideed! Inspireeriv mereäärne asukoht, mis pakub silmale ja hingele kauneid loodusvaateid. See on suurepärane koht meeskonnaga aja maha võtmiseks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks. Meil on 94 hotellituba, 2 seminariruumi väiksemale seltskonnale ja head koostööpartnerid, kes mahutavad ära ka suuremad seltskonnad. Lõõgastav vee- ja saunaspaa, heaoluspaa teraapiliste massaažidega, ehedaid Läänemaa maitseid pakkuv Blu Holm resto.
Imeline asukoht, rõõmsad inimesed ja lai teenuste valik – sinu uus lemmikkoht ürituste korraldamiseks.

Seminariruumid Seminaripakett

Lõõgastav olemine

Kosuta vaimu ja hinge. Lõõgastavatele vee- ja saunamõnudele meie viies erinevas saunas ja basseinis pakume ka heaoluspaa teraapilisi hoolitsusi, et ennetada terviseprobleeme kui ka heaoluhoolitsusi, mis aitavad vabaneda igapäevasest stressist, pingest ja väsimusest. Massaaž Haapsalu ravimudaga on must be!

Vee- ja saunaspaa Heaoluspaa Päevaspaa Privaatspaa Saunarituaalid

Läänemaa maitseelamus

Alati värske tooraine, puhtad maitsed ja värvilised road – tulemuseks on ehe Läänemaa toit, mis on tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline, just nagu eestlane isegi.
Vali kohvipausi menüüst “Merekohin” või “Loojuv kuu” ning seltskonnamenüüst “Läänemaa hing” või “Maaliline rand”, valik on sinu!

Seminarimenüüd Blu Holm resto

Huvitavad lisategevused

Muuda sisukas päev veelgi sisukamaks. Kui seminari, vee- ja saunamõnude, mudamassaaži ja toiduelamuse kõrval jääb aega üles, siis kasuta seda targalt.

Näojooga seltskonnale – äärmiselt kasulik ja samas ka meeleolukas. Näojooga on ainulaadne treeningmeetod nooruslikuma ja säravama väljanägemise saavutamiseks. Treeni näol ja kaelal paiknevaid lihaseid, korrigeeri näomiimikat ning väldi teatavaid halbu harjumusi – see on võti kaunima ja rahulolevama iseendani! Seltskond kuni 10 inimest, kestvus 45 min näojoogat + 15 min lõõgastus vetikateega, hind 80 €.

Haapsalu linnaga tutvumine – valikus on ainult kõige erilisemad ja tähendusrikkamad paigad linnas. Jalutuskäigu pikkus sõltub teie seiklusvaimust. Seltskond kuni 25 inimest, kestvus 1-2 tundi, hind 60 €.